Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Telhetetlen vagyok? Apósomék...

Telhetetlen vagyok? Apósomék tele vannak pénzzel, mi meg élünk egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
Vállalkozók a férjemmel, nem kap túl sok pénzt a bevételhez képest, apósom rakja el a hasznot. Most építkeznek, mindenből a legjobbat veszik, én meg nem tudom, miből vegyek cipőt a gyerekeknek. Túlórákat nem fizet neki( ezért nem dolgozik egy perccel se többet, mint a munkaideje), beszélni se lehet vele, mert a saját hülyeségét hajtogatja. Férjemet gyerekkora óta dolgoztatja (szombat, vasárnap is melóznia kellett) fizetést akkor kapott először, amikor már volt egy gyerekünk és különköltöztünk. Én vagyok elégedetlen típus, és ez így van jól? Ti hogy gondoljátok?
2011. okt. 20. 12:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
90%
Ez a férjed problémája kéne, hogy legyen. Ha neki ez így jó, ha nem kér többet, akkor csinálja.Ha nem,akkor menjen máshová dolgozni.
2011. okt. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
85%
Az első kb. elmondta a lényeget. Ha a férjed vállalja a munkát ilyen körülmények között, akkor nem sokat tudsz tenni.
2011. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
100%
Én a férjed helyében már rég ott hagytam volna az apámat, bajlódjon a vállalkozással egyedül ha ilyen skót.
2011. okt. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
100%
a férjed mért vállalja így a munkát?mért nem áll a sarkára?kért már egyáltalán több pénzt?mert így az apa egyáltalán nem kell hogy azt gondolja hogy rossz amit csinál,lehet neki természetes.egyáltalán azt tudja hogy milyen körülmények közt éltek,meg hogy nincs pénzetek a gyerek cipőjére?kértetek már tőlük segítséget?ha ezeken már túl vagytok,menjen a férjed máshova dolgozni,mert különben igy marad a helyzet!sok sikert nektek,és nem vagy önző
2011. okt. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
100%
Ultimátumot kellene adni az apósodnak, amit a férjed komolyan is gondolna. Vagyis, elmondani neki, hogy a gyereknek nem tudtok cipőt venni, és ez így nem mehet tovább, mert különben a férjed máshova megy dolgozni. Persze azt mi nem tudjuk, hogy mennyit kap a férjed, mert lehet, hogy úgy sem járna jobban ha másutt dolgozna. De ha menni akar az apjától, akkor előtte keressen álláslehetőséget, nehogy a két szék alatt a padlóra essen. Vannak olyan szülők, akik segítenek, vannak akik nem, vagy csak kevésbé. De azt mondják, mindenki a saját sorsának kovácsa. Az apósod biztos megdolgozott a pénzéért, és tényleg, ha a férjednek van jobb lehetősége, hagyja ott, hogy nektek is jobb legyen.
2011. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keres másik állást a férjed?
2011. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
90%
Ne irigykedj. Apósod megteremtette magának a jólétet. Ti is erre törekedjetek. Ha máshol jobban keresne a férjed, miért nem megy?
2011. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
92%
Közös lónak túrós a háta, szokták mondani. Egyszer le kellene ülni beszélni nekik és megállapodni valami másban, mert ez így elég nagy szemétség, már bocsánat.
2011. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
95%
a férjed egy nagy balek. váltson munkahelyet.
2011. okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
94%
Már régen leléptem volna.A másik..A férjednek a sarkára kellene állnia.Nyissa ki a száját.Ne legyen mamlasz.Ha neki így jó akkor meg nem is tudok ere mit mondani!!
2011. okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!