Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, elfogadjátok magatokat...

Nők, elfogadjátok magatokat egy kis/sok felesleggel?

Figyelt kérdés
Van bűntudatotok ha este esztek? Ha nincs, és elfogadjátok magadotak, szerintetek ez kisugárzik és más is így gondolja ezért?
2011. aug. 31. 21:08
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Rajtam van egy 2-5 kg amit nem tudok leadni mert imádok enni. Tegnapelőtt este egy jégkrém és két szelet torta mellé tegnap este már nem ettem semmit csak egy bögre tejet + futottam fél órát. Azért odafigyelek.

De mivel nincs sok felesleg rajtam (most max 2-3 kg) és ettől a legnehezebb megszabadulni!

Én elfogadom magamat így is, de azért zavar, mert sok ruhát nem tudok emiatt felvenni. Persze másoknak vékony vagyok, de én magamon látom mi a hiba és mi az, ami engem zavar.

Ha fogyózom, akkor este nem eszek már (max. egy bögre tej)és előtte futni szoktam általában fél órát.

29N

2011. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Én 120 kiló voltam, most 100 vagyok, max. 80-70 szeretnék lenni, majd eldől, hogy nézek ki, mert tetszik a husisság és a puhaság magamon. (na most kiakasztom a népet ezzel biztos :D )

Amúgy csak az zavar a nagy súlyban, hogy nekem tetsző ruhákat nem tudok megvenni, pénzem varratni nincs.

Párom meg kifejezetten így szeret.

Az egészségem köszöni jól van, mindig járok szűrésekre, vér és vizelet vételre, meg a többi, a koleszterinem és a cukrom jobb, mint egy normál testalkatú embernek.

2011. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Most még igen, de később lehetnek bajok.
2011. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

08:28

Igen, van agyad, csak nem használod.

Igaz, hogy ha este eszel, azt már este nem fogod felhasználni, hanem elraktározod, mert este nem mozogsz, stb.

De ha reggel mozogsz, ugyanúgy elhasználódnak a kalóriák.


Egyeseknek még mindig magas, hogy

kevesebb kalóriabevitel + több energiafelhasználás = fogyás

több kalóriabevitel + kevesebb energiafelhasználás = hízás


Az emberek ennyire nem használják a józan eszüket, hogy ezt nem lehet megérteni?


Itt vagyok én bizonyítékként, akkor fogytam a legtöbbet, amikor egész nap csak csipegettem, a kiadós főétkezés pedig este 8 körül volt (általában éjfél körül feküdtem le). De akkor 1000 kcal körül volt a napi kalóriabevitelem.

Amikor vagy 2500-3000 kalóriát ettem úgy délután ötig, utána koplaltam, mert én is elhittem azt a hülyeséget, hogy ha este hat után nem eszek, akkor fogyok, na, akkor híztam.


Csak magában az, ha este eszik az ember, nem hizlal. De egyeseknek ez magas, nem is töröm magam tovább, hogy egy egyértelmű, egyszerű dolgot elmagyarázzak az értetleneknek.

2011. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, tiszta matek. Ha x energiát használsz, és kevesebbet viszel be, fogysz, teljesen mindegy mikor.
2011. szept. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Hat ez nagyon nagy:D

Meg mindig azt hiszi, h nagyon okos:D

Akkor elmondanam neked, h ezt a dolgot ertelmes embereknek talaltak ki, akik tudjak, h a reggeli a legfontosabb, h aztan jol legyel munkaban, iskolaban.

Az energiara a testednek napkozben van szuksege!

Nem csipegetni kell aztan este meg vilagban zabalni, mikor mar ugy is fekszel le!

De hiaba magyarazom, tul buszke vagy magadra, h feltalaltad a spanyol viaszt!

2011. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Nem büszkeség ez, csak tapasztalat és tudományos tények. Mondom (ha még mindig nem fogtad fel én szinte kizárólag este ettem, az volt a főétkezés és FOGYTAM. Sokat. Csak én későn is feküdtem. Mikor délelőtt ettem inkább, de sokkal többet: HÍZTAM.)


Ha nem tudnád nem a fogyás miatt találták ki, hogy a reggeli a legfontosabb, hogy akkor kell többet enni. Nagyon egyszerű oka van. Ha valaki teleeszi magát lefekvés előtt, akkor estére a gyomrában marad a kaja, nem tud jól aludni, reggel fáradtabban ébred. Tényleg egészségesebb, ha nem elalvás előtt tömünk magunkba egy csomó kaját.

De ennek a fogyáshoz semmi, de semmi köze. Te tényleg nem akarod megérteni az egyértelmű dolgokat, csak hogy neked legyen igazad. De tőlem olyan tévhitekben hiszel, amiben akarsz.

2011. szept. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

"Az egyik tanulmány ezek közül két étkezési mintát követő csoport vizsgált, az egyik csoport tagjai a kalóriák nagy részét a nap első felében fogyasztották el, a másik csoport tagjai viszont később. Az esti nagyobb étkezéseket fogyasztó csoport kedvezőbb eredményeket mutatott. Az első csoport több tömeget adott le, viszont a másik csoporthoz képest leadott tömeg extra része az izomtömegből ment le. A második csoport jobban megtartotta az izomtömeget, ami így nagyobb testzsír-százalék csökkenéshez vezetett."

Forrás: [link]


"Az is tévhit, hogy a késő esti étkezés hizlal. Csakis az összkalória bevitel és az energia felhasználás különbsége a mérvadó, pl. nyolc órai alvással lényegesen több kalóriát égetünk el, mint néhány óra irodai munkával."

[link]


"Tehát, este 6 után csak csak akkor nem kell enni, ha 7-8 órakkor szándékozunk lefeküdni és ha addig az összes napi szükséges tápanyagot elfogyasztottuk (különben előbb-utóbb valami hiánybetegség lép fel). Az egész napi energiabevitel a fontos ."

[link]


Erről ennyit. Különben meg mindenki azt csinál, amit akar.

2011. szept. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!