Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, elfogadjátok magatokat...

Nők, elfogadjátok magatokat egy kis/sok felesleggel?

Figyelt kérdés
Van bűntudatotok ha este esztek? Ha nincs, és elfogadjátok magadotak, szerintetek ez kisugárzik és más is így gondolja ezért?
2011. aug. 31. 21:08
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Lánykoromban állandóan azzal cseszegettek, folyvást belém kötöttek, hogy milyen sovány vagyok. Akkoriban rendkívül zavart, bármennyit is ettem hízni nem tudtam. Azóta szültem 2 gyereket és a 40 évhez közeledve évről-évre egyre kerekebb vagyok. Engem egyáltalán nem zavar, hogy súlytöbbletem van és már nem vagyok nádszál vékony. Sőt! bűntudat nélkül tudok akár késő este is jókat enni, nem törődve azzal, hogy mennyi kalóriát tartalmaz az adott étel. Kifejezetten jól érzem magam a bőrömbe. És nem törődöm azzal, hogy ki mit gondol.

Továbbá jókat mosolygok azokon akik összevetve a régi énemet most a gömbölyödő formáimra tesznek megjegyzést. Mára magamnak akarok megfelelni, nem pedig másoknak!!!!!!!!!

2011. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

21:27-es vagyok

Terhesen cukros lettem, napi 5* kellett ennem, az utolsó este 10-kor volt.2 hónap alatt 10 kilót fogytam torna és éhezés nélkül. Kevesebb voltam, mint mikor terhes lettem.Egészségesen ettem.Mindent ehettem, csak normálisan, szénhidrátot számolva.

2011. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
46%

Hát hogy érem el :) Egyszerűen szeretem magam :) Jó ember vagyok, egészséges vagyok és igenis szépnek látom magam attól, hogy van rajtam felesleg. Kit érdekel??? Okosnak is születtem. Mit kérhetnék ennél többet az élettől? Sok olyan szerencsétlen sorsú ember van. Én össze tehetem a két kezem.

Mondjuk az is hozzátartozik, hogy arányosan vagyok elhízva, sehol nincs aránytalanul kevés vagy sok. Van mellem derekam, combom is bőven :D

2011. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Persze, én nem is mondom, hogy diétával nem lehet enni este. De én most nem erre gondolok és azt hittem ez a kérdésből is kiderül. Aki fogyózik az nyilván nincs is megelégedve magával azért teszi. De ne menjünk bele a fogyókúra témakörbe, én itt a normálisan evő(akármit) nem fogyozó emberekre gondoltam, hogy majd válaszolnak.
2011. aug. 31. 21:36
 25/38 anonim ***** válasza:
Egy apró hiba van. A normálisan evés nem azt jelenti, hogy bármit megeszik.
2011. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Igen van bűntudatom, imádok enni, és fel is tudok kapni kilókat. De elhízni akkor se akarok.
2011. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Lehet, de a normálisnak mondott evés nálam felér egy drasztikus fogyókúrával. :)
2011. aug. 31. 22:14
 28/38 anonim ***** válasza:

Az esti etkezes hizlal es ezt nem a Cosmobol veszem.

Szimplan van agyam.

Az esti etkezes soran bevitt etel nagyobb resze fog lerakodni, hiszen az illeto mar nem mozogja le, hanem lefekszik pihenni.

Ezzel szemben egy ebedet nagyobb reszben mozogsz le.

Ezert ehet nyugodtan az ejszakas, mert o nem fekszik le aludni, hanem dolgozik.

De ugy latom itt egyeseknek meg ez is magas...

2011. szept. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
kövér voltam, vagyok és leszek. nem zavar. elfogadom magam és nem fogom kínozni a sok idióta fogyókúrával meg hasonlókkal. ha enni szeretnék este 10-kor, akkor eszek is. ennyi. a férjem így ismert meg, így szeretett belém, így szeret. aki meg nem tud elfogadni így ahogy vagyok, csak sajnálni tudom...őt... :)
2011. szept. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem tartom magam szépnek, jó nőnek.

van elég sok feleslegem is, (175cm/80kg) most fogytam egy kicsit, és nem tudom, h miért, de elég sok bókot kapok, vannak pasik, akik a tudtomra adják bejövök nekik.

elfogadom magam, mert a személyiségemet szeretem. tehát belsőleg nem cserélnék senkivel, külsőleg pedig szívesebben lennék modellalkatú :) de már rajta vagyok azon is, h a testem normálisabb alakot öltsön :)


nincs bűntudatom ha eszek, mert nem szoktam zabálni. épp annyit, h ne legyen üres a gyomrom, és csak akkor eszek, ha valóban éhes vagyok. ez nem önsanyargatás, már megszoktam :)

2011. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!