Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » *Ti mit tennétek a helyemben?...

*Ti mit tennétek a helyemben? 16F van vagy 8kg túlsúlyom és azért hagytam abba a gyúrást mert nem látszott rajtam mert volt rajtam felesleg. És most azon gondolkodom hogy újra elkezdem, mert felesleggel könyebb izmot építeni

Figyelt kérdés
de lehet hogy megint nem lesz látszat és hamar megunom.Azt hgoy mikor fogyni akartam gyúrással az nemigazán ment ,mert sok energia a gyúrás és ha diétázok mellé nagyon legyengülök.
2011. jún. 20. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
meddig gyúrtál?
2011. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bix ***** válasza:

ehh. gyerekek. komolyan. aki testépíteni akar az miért nem olvas utána hogy mi a franc amit szeretne? annyiszor megfogadtam hogy nem írom le, de mostmár tényleg utoljára...


izmot építeni és fogyózni nem lehet egyszerre. soha. senkinek. az izom építéshez több szénhidrátot kéne bevinni mint amennyit elégetsz egy nap, a fogyáshoz pedig jelentősen kevesebbet.


"tömegelésnél" amikor az izmot növeled zsír is feljön ha akarod ha nem, így érthető hogy nem fogsz fogyni miközben azon dolgozol hogy nagyobb legyél...


felesleggel könnyebb izmot építeni? hatalmas tévhit. zsírból nem lesz izom. soha. a zsírt bontod, az izmot építed. a kettő együtt soha nem megy.


két út van. vagy nekiállsz tömegelni, és normálisan fehérje és szénhidátdúsan kajálsz, némi zsír és izom feljön rád, aztán valamikor diétázol majd, vagy most diétázol, kardió mozgással, szénhidrátot visszaveszed, fehérje mehet lapáttal is akár (hogy ne sok izmot dobj le) és ha már kevés a zsír akkor nekiállsz tömegelni, a végén pedig újra diéta...



sok sikert

2011. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
körülbelül 6 hónapig.:)
2011. jún. 20. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!