Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, elfogadjátok magatokat...

Nők, elfogadjátok magatokat egy kis/sok felesleggel?

Figyelt kérdés
Van bűntudatotok ha este esztek? Ha nincs, és elfogadjátok magadotak, szerintetek ez kisugárzik és más is így gondolja ezért?
2011. aug. 31. 21:08
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Egyébként meg hízlal az esti étzekés mert amikor a vacsorát négykor ettem(akármit, legyen az pizza) na akkor tényleg felvehettem olyan felsőket is amiből ki volt a hasam.
2011. aug. 31. 21:23
 12/38 anonim ***** válasza:
71%

Akkor nézzetek utána, de ne a Cosmoban. Aki délutános vagy éjszakai műszakos, az mind kövér???

Gondolkozzunk már. Ha azt mondom, a délelőtti evés hízlal, és nem eszek délelőtt, akkor is fogyok, MERT KIMARAD EGY ÉTKEZÉS. Nincs bűvös este hat, ne terjesszetek butaságokat.

2011. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 Darcy01 ***** válasza:

Én is azt tudom mondani, hogy néha igen, néha nem. Nincs sok felesleg rajtam (a legtöbb ember szerint semennyi sincs), kb. 3 kg, de engem zavar egy picit. Zavar az, ha a kedvenc farmerom nem úgy áll, ahogy régebben.

Ritkán van csak bűntudatom, ha este eszem. Általában nem szoktam magam dugig enni, próbálok annyit enni, amennyire valójában szükségem van.


A jókedv és a belső béke, harmónia szerintem mindenképpen kisugárzik, persze a legfontosabb dolog az, hogy jól érezd és szeresd magad.

2011. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

hangulatfüggő

nekem minden étkezés után van bűntudatom ha nem fogyikaját eszek mint pl az abonettkenyér és a zöldségek

és sajna nem is olyan alkattal vagyok megáldva mit a fentiek (kapjátok be!!! :D )

párom mondogatta régen h neki úgy vagyok tökéletes ahogy vagyok, de ezt ő úgyse érti

van viszont ha egy ruha csinosan áll rajtam, akkor jól érzem magam és elfogadom magam

a bikiniszezon viszont mindig a halálom

2011. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Akkor nem számít, hogy most ettem meg három virslit? :)
2011. aug. 31. 21:27
 16/38 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elfogadom magam. Szeretem is magam, mások is szeretnek, rohadtul nem érdekel kinek nem tetszik. Egyetlen ellenségem sincs, mindenkivel jóban vagyok, tele vagyok barátokkal, jó a humorom, értelmes,okos nő vagyok. Udvarlóból is akad bőven.

Ha nem szereted magad, akkor ezt mástól se várd el.

2011. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Nem hizlal az éjszakai evés, csak nem mindegy mit eszel. Ha többször eszel normálisan egy nap, akkor az utolsó lehet este 10-kor is.Őszintén, legbelül, hány kövér ember akar kövér lenni?
2011. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
21:27 és ezt hogy érted el?
2011. aug. 31. 21:27
 19/38 anonim ***** válasza:

Én pont akkor fogytam, mikor egész nap alig ettem, este meg rendesen. Úgyhogy az esti kajálás miatt egyáltalán nincs bűntudatom. Ha több kalóriát használ el az ember, mint amennyit elfogyaszt, akkor TELJESEN mindegy, mikor eszi, reggel, vagy este. Már ha az illetőnek nincs valami hormonális problémája, valamilyen betegsége, nem szed valami gyógyszert, ami hatással van az anyagcserére és tényleg jól számolja a kalóriákat.


Az esti kajálások nem hizlalnak jobban, mint a reggeliek, mert még ha este nem is használja el a szervezet a kalóriákat, nappal ugyanúgy elhasználja. De egészségileg tényleg nem a legmegfelelőbb, ha mindent este tömünk magunkba, pont azért, mert este már nem úgy emésztjük meg. De a súlyt nem befolyásolja, ne hidd el ezt a hülyeséget.


Ha többet eszel, mint amennyit elhasználsz, hízol, ha kevesebbet, akkor fogysz. Tökmindegy, mikor eszed. Ha egész nap benyammogsz vagy háromezer kalóriát, semmit nem ér, ha esete már nem eszel, ugyanúgy hízni fogsz.


A másik kérdésre: imádok enni, ráadásul mióta fogamzásgátlót szedek, valahogy nőtt is az étvágyam, úgyhogy van rajtam pár kiló felesleg. Nem borzasztóan sok, de öt-hat kilót simán ledobhatnék, hogy visszaszerezzem a lányos alakomat... ha nem szeretnék annyira enni, meg nem lennék lusta napi pár órácskát mozogni. :)

Nem mondhatnám, hogy nagyon jól elfogadom magam és, hogy örülök az új zsírpárnácskáimnak, úgyhogy kicsit változtattam az étrendemen, próbálok odafigyelni, hogy elhagyjam az üres kalóriák nagy részét.


Szerintem is kisugárzik, ha valaki magabiztos és elégedett magával, látszik rajta a harmónia és ez magában is vonzó lehet, főleg ha az illető még ápolt is és ad magára... ennek ellenére én nem szeretem a pár kiló feleslegemet. A férjem annál inkább.

2011. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Amúgy az éjszakai evés-ahogy én gondolom-igenis hízlal. Mivel én nem szoktam figyelni mit eszek, akármit, akármennyit megeszek napközben. Na ha ugyanezt folytatnám este 10-11 kor is (pizza,pacalpörkölt,jégrém) ne mondja nekem senki, hogy nem híznék. A túró, zöldség, meg akármi persze, hogy nem hízlal de az nem is normális kaja. Inkább nem eszek semmit mint azokat.
2011. aug. 31. 21:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!