Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elmondjam az...

Mit tegyek? Elmondjam az ofőjének?

Figyelt kérdés

Ma voltam évnyitón. A suliban nincsenek barátaim. Mostmár kezd alakulni, de még nagyon az elején tartok. (10-es lettem)

A régi sulimban volt egy fiú aki állandóan csúfolt. Ma kiderült hogy most jött ebbe a suliba és ma is csúfolt.

Az ofője engem is tanít, és ezért azon gondolkozom, hogy elmondjam neki. Vagy inkább ne tegyem?

15/L


2011. aug. 31. 21:08
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
És a fiúval ezt nem tudom megbeszélni, biztos nem mondaná meg h miért csúfol
2011. aug. 31. 21:11
 2/25 anonim ***** válasza:
21%
ne mondd el, pont ezért nincsenek barátaid...
2011. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
talán most rögtön még ne, várj még vele amikor példákat is tudsz mondani! :)
2011. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
38%
Hehe én vagyok az a fiú!! Megvagy!!
2011. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
26%
Biztos tetszel neki. De ha nem is, szerintem ne árulkodj, azt a tanárok sem szeretik. Próbáld meg leépíteni a srácot valahogy.
2011. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%

Ne foglalkozz vele. Ha látja, hogy zavar, vagy megtudja, hogy szólsz az osztályfőnőkének, még rosszabb lesz, még inkább csúfolni fog.

A tanár úgyse tud egy ejnyebejnyén kívül tenni bármit is.

2011. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
16%
nem csinált ez a fiú olyat hogy beleverte egy pohárba aztán odaadta és azt mondta limonádé?
2011. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%

megpróbálhatod, de szerintem az osztályfőnöke sem fog tudni változtatni rajta. ez már nem az általános iskola.

ne légy sokat egyedül, mert úgy sebezhetőbb vagy. szerezz minél több barátot, majd ők megvédenek. és ne vedd fel a csúfolódást, inkább engedd el a füled mellett és majd abbahagyja, ha látja hogy nem izgat téged ez a dolog.


amúgy megkérdezhetem, hogy mivel csúfol?

2011. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Csak stílusosan vissza kell vágni, lehetőleg sok ember előtt, hogy jól beégjen! Mivel csúfol ? Nyilván neki is vannak nem épp előnyös tulajdonságai, amivel vissza tudod piszkálni. Nem kell megsérteni, inkább viccesen megoldani valahogy. Akkor biztosan szerzel magadnak egy kis tekintélyt, és talán népszerűbb is leszel. De az árulkodással biztos nem.
2011. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

15 évesen még egyikőtök sem nőtt ki a csúfolódásból? Ennyi idősen azért Te is a sarkadra állhatnál már, nem vagy olyan kicsilány már, de a srác is kinőhetne a dologból. Annál rosszabbat pedig nem tehetsz, minthogy bemártod a tanárnak. Egyrészt durvábban fogod kapni, és másoktól is az osztást, másrészt a tanárok sem szereti ennyi idősen a gyerekes árulkodást.


Mivel Te is tehetsz a helyzetről, ezért neked is javaslom: nőlj fel.

2011. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!