Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elmondjam az...

Mit tegyek? Elmondjam az ofőjének?

Figyelt kérdés

Ma voltam évnyitón. A suliban nincsenek barátaim. Mostmár kezd alakulni, de még nagyon az elején tartok. (10-es lettem)

A régi sulimban volt egy fiú aki állandóan csúfolt. Ma kiderült hogy most jött ebbe a suliba és ma is csúfolt.

Az ofője engem is tanít, és ezért azon gondolkozom, hogy elmondjam neki. Vagy inkább ne tegyem?

15/L


2011. aug. 31. 21:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Mivel csúfol ???


Ha durva, amit csinál és mond, természetesen szólni kell egy felnőttnek. Ez nem ciki, hanem az egyetlen megoldás, ami hathat rá !! Igaza van a szüleidnek.


HA NAGYON DURVÁN BÁNT és téged ez nagyon visszahúz, akkor anyukáddal együtt menjetek a tanárhoz és 3an beszéljetek róla. Esetleg, 4.-nek oda kellene hívni ezt az illetőt is. Szerintem így visszavenne a lendületéből.


De azt is csinálhatod, hogy te szólsz az ofőjének, aki téged tanít és ő szól neki négyszemközt.


Érdekelne, mivel csúfol, konkrétan mit mond és milyen gyakran??? Ez sem mindegy !


Egyébként, ha "ennyit" foglalkozik veled valószínű tetszel neki. Vagy éppen nagyon unszimpi vagy neki.

Ki tudja ??


Mindenesetre valamit tenned kell, mert ez abnormális.

2011. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
semmi esetre se vedd magadra a csúfolódást.szerezz barátokat.
2011. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

látom,nem aktuális a kérdés de mi történt azóta?


amúgy szerintem ha eddig nem mondtad el a tanárnak,ne is mondd el,mert akkor meg azért csúfolnának mert árulkodsz


engem is csúfoltak alsóban és kiközösítettek az osztáyból,és volt olyan hogy az egyik fiú elkezdett rugdosni,a többiek meg odajöttek és röhögtek


és amikor elmondtam az osztályfőnöknek,mindent letagadtak,és mivel én voltam tök egyedül,ők meg 23-an,inkább nekik,a többségnek hitt a tanár is


és végül az osztályfőnök is engem cseszett le és a többiek is mégjobban csúfoltak ...


és én úgy illeszkedtem be hogy felvettem azt a leszarom stílust


vagyis ha bárki beszólt vagy valami,egyszerűen ránéztem tök flegma képpel,majd röhögtem rajta egy jót


utána nem szólogattak be


utána meg kedves voltam velük és megszerettek


szóval valahogy így


remélem segítettem :)


13l

2011. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
vágj vissza állj a sarkadra küld el a fenébe
2011. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

bocsánat, de meg kell kérdeznem, hogy hova jársz suliba?(ha nem is konkrétat, de legalább melyik városba) ez az egyik a másik pedig letudnád írni, hogyan nézel ki?(ez fontos lenne) és tudnál idézni mivel bánt meg téged?

ha válaszolsz akkor lehet, hogy rájövünk, de semmiképpen ne szólj a tanárnak, mert őt 1 idegen hagyja, 2 nem tud vele mit kezdeni. köszönöm, ha visszaválaszolsz!

2011. szept. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!