Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elmondjam az...

Mit tegyek? Elmondjam az ofőjének?

Figyelt kérdés

Ma voltam évnyitón. A suliban nincsenek barátaim. Mostmár kezd alakulni, de még nagyon az elején tartok. (10-es lettem)

A régi sulimban volt egy fiú aki állandóan csúfolt. Ma kiderült hogy most jött ebbe a suliba és ma is csúfolt.

Az ofője engem is tanít, és ezért azon gondolkozom, hogy elmondjam neki. Vagy inkább ne tegyem?

15/L


2011. aug. 31. 21:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
51%

Itt mindenki ekkora csicska, hogy nem mer kiállni magáért? Néha felnőtt beavatkozás kell, mert a hülyegyerek nem ért a szóból.

A tanárok nem szeretik az árulkodást? A tanárok FELNŐTTEK, te nagyon barom.

2011. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
76%
15 évesen nem nőttek-e ki a csúfolódásból? El vagy te tévedve, a hülyébbje akárhány évesen csúfolódik, most meg pont abba a korba érnek
2011. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

A nagyon barom-stílusú válaszadó is közeláll a 15 éves "töknormális,hogycsúfolódnak" gyerekek szintjéhez. Gratulálok:)


Nem, nem ennek kell normálisnak lenni. Nem volt az olyan régen, hogy befejeztem a gimit, és biztos én nőttem fel rossz környéken, de valahogy 15-16 évesen már mindenkinek volt jobb dolga a csúfolódásnál.


De biztos igazatok van, úgy kell kezdeni az első napokat a gimiben, hogy "Tanár néni, a Jocika már megint csúfol, tessék rászólni." Ez biztos lendíteni fog az amúgyis "népes" baráti körén. De bíztassátok csak.

2011. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Hagyjátok mááár addig legyen gyerek ameddig csak tud!!!
2011. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló helyzetben voltam anno.

Volt egy barom ci... évfolyamtársam, és állandóan cikizett, beszólt nekem, amikor tudott.

Szóltam az ofőjének, de nem tudott vele mit tenni, mert akkor tapló volt a gyerek...

Aztán vége lett a sulinak... Hála...

Egy próbát megér, de az ilyenek semmivel se törődnek, nem is értem mi a jó abban, ha tönkre teszik egy ember mindennapjait, önbecsülését, életét...

2011. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Aki olyan suliba járt, hogy csak érett emberek voltak, és nem csúfolódtak, az szerencsés. Velem előfordult, hogy Valentin-napra szemetet küldtek nekem szívecskés borítékban. Ugyanezektől az( mellesleg drogos) alakoktól a folyosón is mindig kaptam egy-két szúrós megjegyzést. A valódi okot szerintem ők sem tudták. Az én esetemre nem lehet ráfogni, hogy biztos magamnak okoztam, mert a saját osztályomból mindenki szeretett, bármi bajuk volt, hozzám fordultak. Sajnos vannak emberek, akik nem képesek felnőni. Szerintem a legjobb lenne, ha megpróbálnád figyelmen kívül hagyni és nem lesüllyedni a szintjére, akkor egy idő után megunja. És próbálj más társaságból barátokat szerezni magadnak.
2011. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Engem is b*szogat egy lány, vagyis korábban csinálta, most nem tudom mi lesz. Én megpróbáltam vele megbeszélni, ideig-óráig hatott, sosem tudta megmagyarázni, miért utál.-.- De nem is érdekel, annyiban viszont változott a helyzet, hogy akkor 9.-es voltam, és megpróbáltam vele kétszer is szépen megbeszélni a dolgokat, most utolsó éves vagyok, és ha valamit csúnyábban beszólna, isten az atyám hogy beverem a pofáját. Az eltelt pár évben kicsit megváltoztam.:) De mióta ilyen vagyok, nem csinált persze semmit se:D
2011. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Most egy jó ideig lekopott, de 2 napja megint elkezdte. tegnap is csúfolt, ma meg egy rendezvény volt a suliban és akkor is. Már a szüleim is azt mondják, hogy mondjam el a tanárnak, de még mindig nem vagyok biztos benne hogy ez olyan jó 5let...
2011. szept. 17. 14:01
 19/25 anonim ***** válasza:

Előbb vele próbáld megbeszélni, hogy mégis mi baja veled.

Másik ötlet: Hogy csúfol, miket mond? Valami jó visszavágás is elhallgattatná.

A tanár nem biztos, hogy el tud bánni egy bunkó, tizenéves gyerekkel, de ha úgy gondolod, ezt is meg lehet próbálni.

2011. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Ma megkérdeztem tőle h mi baja van velem, de persze nem mondta meg
2011. szept. 17. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!