Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyám?

Miért ilyen az anyám?

Figyelt kérdés

A fürdőkádban, a mosdókagylóban, a fésűkben, mindenütt ott vannak a kihullott hajszálai. A WC mellett van egy kuka, ahová az intim dolgokat rakhatjuk, de ő a kuka mögötti kis szekrényre rakja. Undorító! Ha fürdött, akkor még egy ideig teljesen meztelenül mászkál a lakásban. Nem rég befestette a haját, belakkozta a körmeit és elment fodrászhoz. (Ez úgy volt megbeszélve, hogy együtt megyünk el, de ő persze itthonhagyott!) Amikor visszajött, attól fogva lett még szörnyűbb. Állandóan arról mesél, hogy megbámulják őt a fiúk, mert tetszik nekik és mivel nincs gyűrű az ujján. Meg arról is, hogy milyen "hőstetteket vitt véghez" a munkahelyén és a bölcsiben. Rádió1-et hallgatunk a kocsiban és úgy rázza magát, hogy mindenki őt bámulja. Amikor finoman közlöm vele a nézőtret, akkor ez a válsz: Biztosan tetszem nekik! És még jobban rázza magát.

Anyu nem tud takarítani, ha fönn van a hugi, mert még csak 2 éves. Így egész délután tévézik. Amikor leviszi magához hugit a nagyi, hogy tudjon takarítani, akkor meg elkezd számítógépezni, még többet tévézni és szépítgetni magát, amíg apa mosogat, az öcsém kimossa a ruhákat és kiteregeti én meg porszívózok, felmosok és kitakarítom a tengerimalacot. Szörnyen állnak a fogaim. Ő elment, hogy megcsináltassa a sajátjait. Amikor megkértem, hogy vigyen el fogorvoshoz, akkor azt mondta, hogy nincs rá pénz. Mama azt mondta, hogy kifizeti. Anyu meg is kapta a pénzt, amiből új cuccokat vett magának. Ez az egész családot nagyon idegesíti már. Senki nem érdekli őt, csak saját maga. 13/L


2011. aug. 31. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Mert nő
2011. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg gáz...
2011. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Huuu, sztem itt mar csaladi szinten kellene ossze fognotok es beszelni vele.. azert ez eleg durva amit csinal.
2011. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Őőőőő te jó isten...erre most nem tudok mit mondani...anyukád mintha újra 18 akarna lenni vagy nem is tudom
2011. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az nem indok, hogy nő. A normális nők nem ilyenek.
2011. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Argloss ***** válasza:
Ameddig eltűri ezt apukád, addig nem nagyon fog változni a helyzet. Mondhatnám én, hogy nagy családi beszélgetés, de egy önző embernek még egy másik felnőtt szava sem ér sokat, nem még egy gyereké... Kérd meg apukádat, hogy vigyen el fogorvoshoz, ha anyukádban nem lehet megbízni...
2011. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Bírnám Anyukádat! Hívjon fel!
2011. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nm a normális anyák nem ilyenek. Ő beindult. Ő már nem anya. Neked kell a sarkadra állni , hiszen anyád hódítani akar. Tegyél rá, hiszen el ment az esze. Hogy mikor jön meg. Ne várd, mert az ilyen anyák eszeveszettek.
2011. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
detto:/ nekem normális ruháim nem voltak, kajak csöves ruhákban mászkáltam:S aztán egyik nap fogta magát, és minket, és a nagy családi házból egy icipici kis lakásba költöztünk (6-an)... soha nem volt rám pénze, de öö minden héten elment fodrászhoz, körmöshöz új ruhák stb..egy fogszabályzó is elkellett volna de semmi..meguntam, most itt lakok apámnál:/
2011. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!