Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A nővérem...

Mit csináljak? A nővérem állandóan beleszól az életembe. 13/L

Figyelt kérdés

A szüleink sokszor késő estig dolgoznak ezért otthon a nővéremet megtették fönöknek és azóta mindig beleszól az életembe.

Múltkor hazazavarta a páromat.

Folyamatosan beleszól hogy öltözködöm.

Azt is megmondja sokszor hogy mikor feküdjek le mint egy dedósnak


2011. szept. 1. 22:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
96%

Jaj...te szegény...majd ha lesz időm megsajnállak.

Nekem néha bátyám mondta meg a frankót...akkor persze idegesített, de utólag beláttam, hogy igaza volt...

Gyerek vagy még, ne játszd a nagylányt...

19L

2011. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Igen nekem párom van és a korosztályomnál is érettebb vagyok
2011. szept. 1. 22:23
 13/31 anonim ***** válasza:
97%
ha érettebb vagy a korosztályodnál, belátnád, hogy igaza van a nővérednek. viszont ettől függetlenül szükséged van a pihenésre, úgyhogy nyugodtan menj csak aludni amikor mondja a nővéred. és nem kell nagylányosan öltözni, egy 13 éves kislány úgy szép, ha normális ruhákba jár, nem miniszoknyába, cicanadrágba, magassarkúba, tömött melltartóval és kivágott felsővel. ettől még nem leszel kevesebb, sőt...
2011. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
96%
ja mindenki azt mondja kislány vagy még mars aludni fél 11 van
2011. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
79%

Minden 13 éves lány érettebb a koránál, ezt a GYK-ról tudjuk, mint tanulság minden nap visszaköszön ránk. A mindennapi életbe pedig elég csak kikacsintani, látjuk az érett 13 éveseket mindenhol utcán, moziban, buliban, iskolában...vihogni, röhögni, lődörögni, telefonozni...nagyon menő (na az érettek pont, hogy nem ezt csinálják...)

Tudod mikor lesz párod??? amikor évek óta együtt lesztek, amikor bizonyítottatok egymásnak, amikor nem anyu és apu kell dirigálják az életeteket, amikor lehet már önálló véleményetek...nem 13 évesen...gondolkozz még személyid sincs, mitől lenne párod??? Nem akarlak elkeseríteni, de ez a szomorú valóság...

Egy érett 13 éves kislány nem mond ilyeneket, nem panaszkodik ilyenekért...


Az én "párom" (akivel több mint 4 éve együtt vagyunk...) húga 15 éves. Eszében nincsen fiúkkal szorosabb kapcsolatba keveredni, tisztában van azzal hány éves. A környék legjobb iskolájába elsők között jutott be, rengeteg barátja van, este 9 kor azonban OTTHON a helye. Télen meg amikor a lámpák kigyúlnak...szabadidejében segít az anyukájának, tanul, filmet néz a barátnőivel...

(néha mi rekcumoljuk a barátommal...)


13 évesen meg ne akarj 20 nak kinézni az öltözködéseddel, mert elég vicces hatást nyújt...mi jól szórakozunk az ilyeneken a párommal.

22-L

2011. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
97%
figyelj 13 évesen hol lenne neked párod? tudod egyátalán mit jelent?még az általánost sem fejezted be ráérsz 16-17 évesen pasizni,szexelni meg annál is később,és a nővéred jót akar,pl ne legyen egy ribi tucatcsaj húga,a" párja" ne dugja meg,örülj neki hogy figyel rád,ha meg érett lennél felfognád,hogy kislányként nem kell se pasizni,se szexelni,se felnőttként öltözködni,és jó időben lefeküdni aludni
2011. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
97%
"Igen nekem párom van és a korosztályomnál is érettebb vagyok" Mekkora duma:D Gondolom anyádnál meg az egész családodnál is érettebb vagy mi? Hihetetlen, hogy minden kis pisis érett nőnek képzeli magát ilyen fiatalon(tisztelet a kivételnek)
2011. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
95%

De aranyos :) Párom...

Nekem a barátom után nem a -párom- jött, hanem a vőlegényem és a férjem kifejezés, úgyhogy nekem ez kimaradt. 13 évesen a tinikönyvek és néhány tudományfajta foglalkoztatott, biosz, fizika, ilyesmi... nem a -párom- és nem a párkapcsolat, 17 évesen kezdtem ilyenen gondolkodni, és hidd el, nem maradtam le semmiről.

A -hogyan öltözködsz- be mi tartozik? Mert ha nem engedi, hogy kéket vegyél fel, hanem zöldet egy pólóból, az mondjuk nem szép dolog, de ha úgy akarsz öltözni, mint idén láttam egy korodbelit JANUÁRBAN EGY NYÁRI MINISZOKNYÁBAN akkor a nővérednek adok igazat...

A Te korodban a pihenés is nagyon fontos, szóval tényleg jó időben lefeküdni, és kipihenni magad!!!

Mitől hiszed, hogy érett vagy?

2011. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
36%

Most miért kell b@sztatni szegény lányt? A testvérek a családban egyenrangúak, engem is zavarna, ha lenne egy nővérem és úgy parancsolgatna, mintha az anyám lenne.

Mennyi idős a tesód? (Ha kiderül, hogy ő meg tizennégy, akkor nagyot fogok röhögni az összes eddigi hozzászólón...)


Szerintem ezekben a témákban beszélj egyenesen a szüleiddel, tisztázd velük, mit szabhat meg neked a tesód és mit nem, meddig maradhatsz ébren, meddig maradhat nálad a srác, satöbbi. Lehet, hogy ugyanezeket fogják mondani a szüleid, de még mindig kevésbé megalázó nekik engedelmeskedni, mint egy nálad alig idősebbnek a parancsaira ugrálni.

2011. szept. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
90%

Attól még hogy - esetleg - 14 éves a nővére, bár kétlem, teljesen nyilvánvaló, hogy sokkal okosabb és érettebb a húgánál, ezért érthetőnek tartom, hogy ő otthon a "főnök". Én is elmondom a húgomnak a véleményemet mindig, sőt ha nagyon muszáj, még be is árulom, mert tudom, hogy okos, szép lány, és nem akarom hogy "elkallódjon". Nekem volt hülye időszakom, amikor hajnali 2ig fentvoltam, aztán meg 6kor suli, elcsesztem az egészet, és baromira bánom már. Szerintem ha a húgom csinálná ugyanezt, akkor mindenképpen megakadályoznám valahogy.

Az meg, hogy párod... hát nem tudom, én 17 évesen nehezen mondom azt a barátomra, hogy "párom", mert egyszerűen nem érzem magam elég érettnek hozzá.

2011. szept. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!