Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A nővérem...

Mit csináljak? A nővérem állandóan beleszól az életembe. 13/L

Figyelt kérdés

A szüleink sokszor késő estig dolgoznak ezért otthon a nővéremet megtették fönöknek és azóta mindig beleszól az életembe.

Múltkor hazazavarta a páromat.

Folyamatosan beleszól hogy öltözködöm.

Azt is megmondja sokszor hogy mikor feküdjek le mint egy dedósnak


2011. szept. 1. 22:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert még kislány vagy, de minden kislány azt hiszi, hogy ő már nagylány. Az első emlékképem, hogy a negyedik születésnapomon az óvoda udvarán állva azon gondolkoztam, hogy én MÁR négy éves vagyok, milyen nagylány. Egy kislány vagy még, ettől függetlenül lehetsz érettebb a korodnál, és akkor belátod, hogy egy 13 éves kislánynak legkésőbb 10-kor ágyban a helye és fiúkkal maximum kézenfogva sétálhat az iskolaudvaron.
2011. szept. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem fogadd el a szitut (még, vagy két évig) és örülj neki, hogy a nővéred figyel rád. Jó, tudom, hogy ez most f4szságnak tűnik, meg k.csög vagyok, hogy ilyeneket mondok, de majd utólag fogod csak belátni. Nekem hasonló volt annak idején a bátyámmal. Csak nálunk azért durvább dolgok voltak és az, hogy végül ''rendes'' ember lettem ( :D ), neki is köszönhető.


Más:

22:19 57f

Ha nem poénból írtad, akkor a Q anyád!

2011. szept. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Foxyy válasza:
84%
PÁRODAT?? köszi, ma is röhögtem egy jót :D
2011. szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

írtam már egy választ, de még mondanám, hogy gondolj csak bele... ha a szüleitek megbízták a nővéredet főnöknek, akkor már megbíznak benne, és tudják hogy helyes döntéseket hoz.

mibe hogy anyukádék nem is nagyon engedik hogy ott legyen a barátod?:)

17/L

2011. szept. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
88%
Èrtsd meg hogy a növéred nem akar rosszat neked =) Csak félt mert még kicsi vagy.
2011. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Gyereket, meg családot nem akarsz, ha már olyan érett vagy.

Az érettséget, tudod, az emberek nem így mutatják meg, ahogy te.

Amúgy meg, ahogy már előttem írták, neked mindened van csak épp párod nem.

2011. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Nem, nem akarok még gyereket.

A párommal meg igazi lelkitársak vagyunk és később ő lesz a férjem

2011. szept. 2. 18:30
 28/31 A kérdező kommentje:

A nővérem meg 16 éves.

Három évvel idősebb aztán játsza az agyát.

2011. szept. 2. 18:33
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 16 évesen már Te is be fogod látni, hogy igaza van.
2011. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
persze biztos ő lesz a férjed..álmodozni lehet..ha a ritka kivételek közé tartozol de még akkor sem valószínű,sőt 13 évesen ne pasizzál,tanulj,barátnőzz,öltözz normálisan,és sztem a nővéred érett nem pedig te,hallgass rá csak jót akar,pár év múlva belátod,hogy igaza van a nővérednek
2011. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!