Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha összeves...

Miért van az, hogy ha összeveszünk a párommal (nekem van jogos panaszom), a vége mindig az, hogy ő sértődik meg és nekem kell bocsánatot kérnem? Más is van így?

Figyelt kérdés
Ha más is van így, ő hogyan kezeli ezt a dolgot? Mi lenne a legbölcsebb?
2011. szept. 2. 10:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem is tudom, az első néhány válaszoló hol él, hogy nem találkozott még ezzel a jelenséggel. Szerintem ezzel minden pasi bepróbálkozik.

Én a férjem mellett "nőttem fel" annyira, hogy nem tud meghatni ez a csűrés-csavarás. Amikor elkezdi, akármit csinál éppen, eléállok, megmondom, hogy most nekem van VELE problémám, és ez nem az a hely és idő, amikor neki kellene megsértődnie. Ilyenkor általában visszavesz. Ha megbántott valamivel, akkor közlöm vele, hogy a legjobban az fáj, hogy még lelkiismeretfurdalása sincs, és egy szikrányi megbánást sem látok rajta.

Általában ez hat.

Egyébként nem tudom, miért olyan nehéz ez a férfiaknak, beismerni, hogy elrontottak valamit. Kábé mintha összedőlne a világ.

2011. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%
Legjobb védekezés a támadás! Ő is ezt alkalmazza :DÍgy eljuttok odáig,ahol vagytok...
2011. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az érzelmi zsarolásra már immunis vagyok, és eddig senki sem bírta nálam tovább a hallgatást. Igaz, hogy így sem kérnek bocsánatot tőlem, csak úgy tesznek, mintha semmi sem történt volna.
2011. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!