Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogom van beleszólni? Végülis...

Jogom van beleszólni? Végülis az ő lakása, ő pénze. De mégis zavar!

Figyelt kérdés

Én 21, párom 32 éves. Én még tanulok, dolgozok mellette, de ez épp arra elég, hogy megéljek, és a szüleim sem tettek alám mindent szóval megtanultam bánni a pénzzel, és nem szórom. A párom viszont a diploma óta dolgozik, nem is akárhol, nagyon ügyes, és jól keres. Nem élünk együtt (nem is szeretnénk még), neki saját lakása van, én kolis vagyok ugyanott. Azért elég sokat vagyok nála is, van, hogy egy teljes hetet egyhuzamban. Takarítónője van, és engem úgy zavar, mert én már megszoktam, hogy mindent én csinálok, sosem volt takarítónőnk és nem esik le a gyűrű a kezemről ha kitakarítok. És úgy gondoltam, hogy ha már ilyen sokat vagyok a páromnál, akkor én is csinálhatom a takarítást, mert így olyan érzésem van néha mintha egy lennék a sok kitartott nő közül, pedig engem nem érdekel a pénze. :( De ő azt mondta, hogy ha megteheti akkor miért ne legyen takarítónője, és csak nem gondolom, hogy engem befog munkára. Hagytam a témát, mert végülis csak az ő lakása, az ő pénze és még csak együtt sem élünk, de mi lesz, ha majd igen? Mindenre embert veszünk fel, mert megtehetjük?


Tudom, hogy ezt akkor kellett volna átgondolni mikor vele kezdtem, akkor is tudtam, hogy külön világ vagyunk, de egyébként meg annyira megértjük egymást és nagyon szeretem :(


Félek, hogy ilyeneken fog elromlani a dolog, a pénzhez való eltérő hozzáállásunk miatt. Ő mindenből a legjobbat veszi, ami oké, megteheti és hadd költse a pénzét arra amire akarja, de én meg inkább azt nézem, mi az, amire tényleg szükségem van. Lehet ennek így jövője?


2011. szept. 2. 12:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Jófej pasid van.

Gondoskodik rólad szeret stb.

Szerintem nem vele van a baj :)

2012. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a pasiddal van baj..Ne szégyelld hogy költ rád..32 éves,eltudja dönteni hova tegye a pénzét..Nyaralással kapcsolatban meg ha nem akarná hogy vele menj,nem hívott/fizette volna az utadat..
2012. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!