Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyukámmal?

Mit csináljak anyukámmal?

Figyelt kérdés
Elítéli úgy a barátomat (26), hogy még sosem, látta, sosem beszéltek egymással, azt hiszi róla, hogy alkoholista mert facebookon kiírta egyszer hogy húdeberúgott. Nem hajlandó hallani a témáról, tilt tőle, nem engedi hogy elmenjek hozzá. Struccpolitika megy itthon, és azzal zsarol, hogy szívritmus zavara van. Nekem meg agyzavaraom, és majd meg szakad a szívem, hogy el kell ezt tűrnie a barátomnak. (L/20)
2011. szept. 3. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Miféle tiltás? Felnőtt ember vagy. Próbáld elérni, hogy egyszer talákozzanak. Ha anyukád mereven elzárkózik minden lehetőségtől, akkor sajnos nincs mit tenni, így járt. Nem zsarolhat téged.
2011. szept. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen felnőtt ember vagyok, de nem magam keresem a kenyérre valót... ez a duma megy itthon. ha meg dolgozok nem mehet az iskola rovására, felhívják az iskolát, a kollégiumot, hogy bent vagyok-e
2011. szept. 3. 09:54
 3/6 anonim ***** válasza:
A szokásos felállás: "amíg az én kenyeremet eszed...". Akkor vagy függetlenedsz, és eltartod magad, vagy megpróbálod a lehető legjobbat elérni a jelenlegi viszonyok között.
2011. szept. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

félév múlva ha még együtt vagytok, akkor fog felfigyelni a barátodra és akkor fogja komolyan venni

nálunk így volt, a barátom be sem jöhetett a házba, fél év múlva együtt gitároztak apával, hát párás lett a szemem, ezt elérni

2011. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát suliba járok még, meg még majd egyetemre is fogok, így elég nehéz elfüggetlenetni, de az utolsó emberke válasza... hát bárcsak így történne majd itt is :)
2011. szept. 3. 11:21
 6/6 anonim ***** válasza:
a bizalom mindenkinél időbe telik mire kialakul
2011. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!