Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, mi legyen?

Segítség, mi legyen?

Figyelt kérdés
Ma este apukám kicsit felöntött a garatra és nagyon félek, hogy történik vele valami, anyukámmal már össze is vesztek és félek, hogy valami baj lesz. Már kb. egy órája nagyon feszült vagyok alig bírok másra gondolni, nagyon félek, kérlek segítsetek, mit tegyek??
2011. szept. 3. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nyugodj meg, nem lesz semmi, ha mégis, te nem tudsz mit tenni. felnőtt emberek, nekik kellene megoldaniuk.

tudom, hogy miről beszélek, az apukám mostanában 7/6 nap merev részeg :S

2011. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj le aludni, már a maci is köpött. Majd a felnőttek egymás között elintézik a dolgokat.
2011. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ, az a baj, hogy apum megígérte hogy nem iszik többet és múltkor is rajtakaptam este, hogy meghúzta az üveget:S Anyumat féltem nagyon, mert nagyon szeretem és nem bírnám ki, ha tenne vele valamit apa
2011. szept. 3. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém, ne aggódj nem lesz semmi gond! Máskor is előfordult már?

Amúgy te tetted fel a kecskés kérdést is?

2011. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem, nem tudom milyen kecskés kérdésről beszélsz:S

igen, máskor is volt már ilyen, de valahogy sose volt ekkora hatása.:S

2011. szept. 3. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!