Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engednétek, hogy a párotok...

Engednétek, hogy a párotok elmenjen dolgozni 1 hónapra?

Figyelt kérdés
Bele vagyok betegedve, mert a párom el akar menni dolgozni, külföldre és csak havonta jönne haza. Ezen veszekedünk már jó ideje. 24 vagyok, 4 évé vagyunk együtt, együtt is élünk, nincs munkám már jó ideje és a város ahol lakunk nekem nem a szülővárosom, nincs itt senkim szinte, ha elmegy teljesen egyedül maradok és tuti beleőrülök. Én biztos hogy fordított helyzetben nem hagynám itt, amúgy sem bírnám nélküle. Számomra egy hét nagyon sok, az volt a max. idő egymás nélkül, de szinte mindennap sírtam, amikor beszéltünk. Megmondtam neki ha elmegy nekem olyan mintha elhagyna! Én nem 1 napot akarok belőle egy hónapban, nem távkapcsolatot akarok. Mit gondoltok?
2011. szept. 4. 14:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem mégy te is vele?
2011. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Németbe menne, ott dolgoznának (házakat szigetelnének) és egy ilyen munkásszállón lenne a többiekkel. Oda most hogy? Voltunk már külföldön akkor árulni és akkor mentem vele (lakókocsival mentünk). De az más volt.
2011. szept. 4. 14:16
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Mennyi ideig menne ez így? Ha csak egy hónapról van szó, akkor az kibírod, de ha huzamosabb ideig dolgozik majd ott és havonta jön haza, az kicsit durva ilyen fiatal párnak.
2011. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha se munkád, se kutyád, macskád abban a városban, ahol laktok, minek maradsz ott? Menj addig haza a szülővárosodba, ahol legalább rokonaid, barátaid vannak.
2011. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Addig tanulj németül és amikor már lesz egy kis tőke béreltek egy szobát. Szerintem jó hosszútávú befektetés lenne.


De azt tényleg nem értem, hogy lehet 24 évesen már néhány nap távollét miatt sírni. Saját lábadon nem tudsz megállni? Rajta kívül nincs életed?

2011. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ideje lenne saját életet kialakítani magadnak és nem akadályozni a párod vágyait. Gondolom azért is menne ki hogy több pénzETEK legyen.

Én nem tudom hogy bírnám ha kimenne a párom, de az biztos, hogy sosem élnék ilyen elveszetten, sosem szolgáltatnám ki magam a páromnak, és nem adnám fel a fontos vágyaimat amik befolyásolják az egész életem.

2011. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát akár évekig is. Nem egy hónap lenne, rendesen ott dolgozna. És nem érti meg hogy milyen ez nekem, bele sem gondol az én helyzetebe. Ilyennek jön, hogy mert nekem sincs munkám... (próbálok elhelyezkedni), meg hol keres havi 5-6száz ezret. Ami amugy sem annyi lenne mert ott lenni egy hónapig, enni inni meg a szállás...elvinne belőle. Meg azzal jön hogy akkor itt maradunk az albérletbe nem lesz soha házunk, családunk, gyerekek. Ok h jobbat akar, Na de ilyen áron? Az tudni kell róla hogy egyáltalán nem sporolós típus szeret nagy lábon élni...
2011. szept. 4. 14:23
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem ismerek senkit, semmim nincs itt, haza nem akarok menni anyámékhoz (300 fős faluból jöttem ide) soha többé nem akarom oda vissza menni. Meg akkor mi lesz ezzel a lakással? A teljes berendezése mind a miénk, hova tenném a rengeteg bútort, meg mindent?
2011. szept. 4. 14:26
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

1 mi az, hogy elengednéd-e vagy sem? nem a tulajdonod

2 egyikőtöknek sincs munkája, ha jól értem, éhen akarsz halni, csak, hogy együtt legyetek?

3 se munkád, se pénzed, se senkid ---> menj vele 24 évesen keress a közelben egy au-pair munkát és kész

2011. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy eléggé beteges vagyok, testileg és lelkileg is. volt hogy nem volt itt egy hétig, és az egyik éjszaka minden ok nélkül pánik rohamom lett és nem tudtam senkit hívni még őt se mert más országba volt. Szorongásom van a doki szerint meg asztmás is vagyok és egyszer befulladtam amikor nem volt itthon éjszaka. Ezek a rossz élmények talán az okozói hogy félek az éjszakáktól egyedül.
2011. szept. 4. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!