Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek működőképes lehet...

Szerintetek működőképes lehet egy olyan párkapcsolat, ahol az egyik fél a másikkal ellentétben SOHA nem volt szerelmes?

Figyelt kérdés
Tehát soha nem érezte azt a bizonyos pluszt a másik iránt, nem volt szerelmes, vonzalmat érzett és szeretetet és azt, hogy jó a másikkal a másik viszont az életét is odaadta volna érte, úgy szerette?
2011. szept. 4. 16:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ez már lefutott dolog, biztos, hogy soha nem volt belém szerelmes. Azt meg, hogy én az voltam belé... most lehet azon lovagolni, hogyan fogalmaztam meg... az, hogy az életemet adtam volna érte, úgy értettem, hogy ez részemről egy igazi, önzetlen, mély szerelem volt, szerettem mint barátot, társat.
2011. szept. 4. 17:22
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Régen sem szerelemből házasodtak, persze mondhatni, hogy akkor nem lehetett válni, meg falu szégyene lett a lány, de biztos, hogy voltak olyan házasságok, ahol idővel megszerették egymást és jól működött. Lehet, hogy soha nem volt szerelmes, de még lehet. Még jobb dolog is kisülhet belőle, hiszen nem vakítja el a lila köd, ráadásul szerintem fontosabb a tisztelet, megbecsülés és szeretet hosszú távon, mint lebegni a rózsaszín felhőkön. Lehet, hogy beleszeret majd másba és otthagy, de a mai világban mi a garancia a dolgokra? Szerelemből köttetett házasságok is mennek tönkre 3. személy miatt.


De az is lehet, hogy a nem szerelmes fél kihasználja a fenenagy szerelmed és az állandó megbocsáltaásod és te vagy a "pihenő parkoló", mag nem jön más. Beleadhatsz anyait-apait és lehet mégsem fogja értékelni, nem tesz a kapcsolatért és az elvárásaid nem valósulnak meg, így örök tüske lesz benne, ami végül megmérgezi a kapcsolatot.


Szóval ez vagy az, nem tudom...

2011. szept. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretek, hogy viszonzás sem kell, csak a másik társasága, a barátság is bőven elég. Nekem a kapcsolat a kölcsönös szerelemmel kezdődik.
2011. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ami nem megy azt kár erőltetni, minél többet vanak együtt a szerelmes fél annál inkább bepörög hisz megkapta a szerelme tárgyát de az egyoldalú érzelmekbe elöbb utobb bele örül és a szerelem gyülöletbe csap át ez pegig mecsonkitja a személyiségét.
2011. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem menne. De ettől még másoknak működhet. De csak akkor, ha az a fél, aki nem szerelmes, az nem is vágyik a szerelemre, mert ha igen, akkor előbb-utóbb talál majd valakit, akibe beleszeret.
2011. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!