Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan emberek...

Vannak még olyan emberek akiknek nem csak a bulizás meg a kocsmázás a fontos, hanem szivesen eljárnak színházba és kirándulgatni vagy egyszerűen csak beülni valahova?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint nem a bulizás meg a kocsmázás és a végtelen ivászat az élet értelme fiatalon. Más dolgok is lehetnek szórakoztatóak és ezektől is ki lehet kapcsolódni. Miért nem jó egyszerűen csak beülni egy normális helyre beszélgetni,miért csak a kocsmázás a jó? Komolyan valaki attól lesz menő,hogy folyton részt vesz kocsmatúrákon?

Nem igazán ismerek hozzám hasonló gondolkodású embereket sajnos. Én sokkal többre tartom az őszinte barátságokat az ilyen ivócimboráknál. Igaz barátokból meg ugye nem sok van.

Vannak itt hasonló gondolkodású emberek?


2011. szept. 5. 19:58
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vannak. Nekem az összes barátom ilyen.


De furcsállom, hogy itt állítólag mindenki csak színházba meg kiállítsokra jár, és mégsem ismerkedtek meg egymással, sőt olyanokkal barátkoztok, akikkel amúgy nem is tudtok találkozni.


Egyébként meg egy jó kocsmába beülni és meginni valami finomat nem feltétlen baj. Ilyenkor nyáron főleg a kerthelységek tudnak kellemesek lenni.

2011. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Vannak.
2011. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Nekem fontos a bulizás és mellette járok színházba, koncertekre, múzeumokba a kettő nem zárja ki egymást. A buli sztereotípiák szépen hangzanak valakitől aki nem jár bulizni... Egyébként te ugyanannyira lenézed azokat akik bulizni járnak, szóval semmivel sem vagy jobb az én szememben.
2011. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
62%

Én mindenhova járok,attól függ milyen alkalom,milyen lehetőség és legfőképp milyen hangulatom van.Van amikor a legjobb beszélgetések pár pohár itóka után törnek ki belőlem és a barátnőimből,barátaimból:) 2-3-4en szoktunk maximum lenni.Van amikor moziba van kedvem menni,hát elmegyek én egyedül is,vagy esetleg elhívok valakit.Iszunk egy colát,eszünk közbe popcornt.

Néha ahhoz van kedvem,hogy sétáljak egy nagyot a M.szigeten,ehhez sem kell semmi,csak egy jó sport cipő,esetleg papucs!Esetleg megmászom a Citadellát.


Viszont.Múzeumba nem igen járok,mert minden kiállításnak amit eddig láttam köze volt különböző perverziókhoz,aberrációkhoz(és nem,nemcsak én láttam bele ezeket a dolgokat!),színházba sem mostanában voltam,mert sajnos a régi klasszikus darabokat is úgy felújítják, hogy a fele szöveg mind trágár lesz és túl trendisek a kosztümök,sminkek...

Operába voltam nemrég,totál kiakadtam,miután alig láttam a szöveget és lassú volt a cselekményvezetés.


Ami az állandó pihenést szolgáltatja az pedig az, ha leülök és megnézek a szobámba egyedül egy jó filmet,vagy Coelhot olvasok.

2011. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

21.01 voltam 24n


változatos a repertoárom:)

2011. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Egyik sem tetszik a felsoroltak közül.

22F

2011. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
20.25-ös Nagyon örülök nektek,hogy ilyen szépen egymásra találtatok a pároddal :) Szívből kívánom,hogy mindig legyetek ilyen boldogok egymással! Én sajnos még nem találtam magam mellé egy ilyen társat. Ti hogyan ismerkedtetek meg?
2011. szept. 5. 21:27
 28/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Megnyugtattatok jópáran,hogy vannak még hozzám hasonló emberek! Örülök Nektek!


Akik meg azt hiszik,hogy én lenézem őket,hát félreértették. Felőlem mindenki azt csinál,amit akar én csak hozzám hasonló emberekkel akarok kialakítani társaságot és hozzáteszem,amit leírtam az csak az én véleményem. Lehet,hogy valakinek az állandó bulizás az élet értelme. Hát legyen. Én sem bántom azokat az embereket, ők se bántsanak engem. Ennyi az egész.

2011. szept. 5. 21:33
 29/34 anonim ***** válasza:

a kettő nem zárja ki egymást.

ugyanúgy tudok a barátaimmal kocsmázni, bulizni, mint ahogy kirándulni, kiállításra járni.

nem csak a komoly dolgokból áll az élet, néha kell lazulni is.

2011. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Merre laksz, kérdező?
2011. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!