Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan emberek...

Vannak még olyan emberek akiknek nem csak a bulizás meg a kocsmázás a fontos, hanem szivesen eljárnak színházba és kirándulgatni vagy egyszerűen csak beülni valahova?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint nem a bulizás meg a kocsmázás és a végtelen ivászat az élet értelme fiatalon. Más dolgok is lehetnek szórakoztatóak és ezektől is ki lehet kapcsolódni. Miért nem jó egyszerűen csak beülni egy normális helyre beszélgetni,miért csak a kocsmázás a jó? Komolyan valaki attól lesz menő,hogy folyton részt vesz kocsmatúrákon?

Nem igazán ismerek hozzám hasonló gondolkodású embereket sajnos. Én sokkal többre tartom az őszinte barátságokat az ilyen ivócimboráknál. Igaz barátokból meg ugye nem sok van.

Vannak itt hasonló gondolkodású emberek?


2011. szept. 5. 19:58
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

20:25-ös válaszadó vagyok:)

Igazából már régen együtt vagyunk, 4 éve...a parkban gitározott, én meg odamentem hozzá (ilyet azelőtt és azután sem csináltam senkivel:P)...szóval odamentem hozzá, kipróbáltam a gitárját...utána hónapokig nem beszéltünk...kb 4 hónap múlva úgy hozta a sors, hogy egy közös baráti körbe keveredtünk...újabb 3 hónapig csak beszélgettünk, nem volt semmi komolyabb közöttünk...majd egy este valaki beszólt nekünk, hogy "szép pár lennétek" mire azt felelte a párom, hogy "ami késik nem múlik", azt hiszem ezen az estén csókolt meg először...hát így találkoztunk és ettől a csóktól számítjuk az együttlétünket...

Igazából nagyon egymásra találtunk úgy érzem, és Ő is...Valahogy első perctől megértettük egymást. Persze voltak nehezebb időszakok, szóváltások...de ma már azt hiszem elmondhatom, hogy kiegyensúlyozott a kapcsolatunk...szakma szempontjából pedig ismét kiegészítjük egymást, Ő gyógyítja a testet én a lelket...hálás vagyok a sorsnak, hogy így egymásra találtunk, azt hiszem ennél nagyobb ajándékot nem is kérhetnék...

A barátaink pedig egy csoporttársam és a barátja, velük nevetjük át a napokat, mikor megadatik...


Kedves Kérdező! köszönöm a jókívánságodat, kívánom, hogy Te is megtaláld azt a Társat, akivel JÓ lenni, aki megért Téged...kívánom, hogy a párod a legjobb barátod is legyen egyben, hogy közös legyen az ami fontos...kívánok igaz barátokat és szép jövőt:) Üdv

2011. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Akinek csak olyan barátai vannak, akik csak kocsmába hajlandóak menni, és csak az iszogatás jön szóba időtöltésként, azokkal valami szintén nem teljesen okés.

Hiszen: Madarat tolláról, embert barátjáról.


Úgy tetted fel a kérdést, hogy csak neked lehessen igazad, hiszem persze, hogy egy igaz barát többet ér egy ivócimboránál. De ahogy az első írta, a kettő nem zárja ki egymást.

A legjobb barátom grafikus, én pedig egy galériában dolgozom, szóval folyamatosan kiállításokon veszek részt, és nagyon szeretem őket.

Ezen kívül minden évben körbebiciklizzük a Balatont, és legalább 3szor bulizunk egy hatalmasat.

És még sorolhatnám, hány ezer különböző dolgot csinálunk együtt, és a többi barátom még sorra se került.


Szóval fő a változatosság, a sokoldalúság és a mértékletesség :)

23l

2011. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Hm, hát nem is tudom..

Engem pl kikapcsol egy kávé a bnőimmel, egy mozi anyukámmal, egy sütögetős est a testvéreimmel és a párjainkkal, egy házibuli a barátokkal, egy almafröccs az öcsémmel egy kocsmában, vagy egy kis borozgatás a férjemmel a kertünkben.

Viszont imádok színházba járni, nagyon szeretek sportolni, filmeket nézni, főzőcskézni a hugommal.. Kirándulni az egész családdal.. stb. :)

A kettő (pl kocsma és színház) nem zárja ki egymást.

23/L

2011. szept. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a kettő megfér egymás mellett, nameg a bulizás nem feltétlen az ivászatról szól, legalábbis nekem. De egyébként én sem sokat járok el, de annak más oka van.

21/L

2011. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!