Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan emberek...

Vannak még olyan emberek akiknek nem csak a bulizás meg a kocsmázás a fontos, hanem szivesen eljárnak színházba és kirándulgatni vagy egyszerűen csak beülni valahova?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint nem a bulizás meg a kocsmázás és a végtelen ivászat az élet értelme fiatalon. Más dolgok is lehetnek szórakoztatóak és ezektől is ki lehet kapcsolódni. Miért nem jó egyszerűen csak beülni egy normális helyre beszélgetni,miért csak a kocsmázás a jó? Komolyan valaki attól lesz menő,hogy folyton részt vesz kocsmatúrákon?

Nem igazán ismerek hozzám hasonló gondolkodású embereket sajnos. Én sokkal többre tartom az őszinte barátságokat az ilyen ivócimboráknál. Igaz barátokból meg ugye nem sok van.

Vannak itt hasonló gondolkodású emberek?


2011. szept. 5. 19:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Én a barátaimmal szeretek iszogatni valamelyikünk lakásán. Nem is megyek velük "bulizni" Mert esküszöm leszaladok az agyamról ezektől az ún. buliktól!
2011. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
70%
El szoktam járni bulizgatni és kocsmázgatni, és igen, inni is szoktam. De ettől függetlenül nem fogok leragadni annál a rossz beidegződésnél, hogy aki néha iszogat és kocsmázik, az (mint az utolsó hozzászóló mondta) nem képes fejlődni. 17 éves vagyok, most van itt az ideje, hogy szórakozzak, és engem nem szórakoztat a színház, viszont a kellemes helyre beülés annál inkább, azt énis szeretem. De ettől függetlenül a kérdező a 2 végletet írta le ahelyett, hogy gondolt volna arra, hogy sokaknak a színház, mozi, kocsma, buli, társalgás egyaránt szórakozást nyújt.
2011. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Megelőztek: Az utolsó előtti hozzászóló. :)
2011. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Vannak komolyabb fiatalok szerencsére. :)

16 éves lány vagyok. Antidohányos-antialkoholista, és még szűz...Szerintem rengeteg korombeli lány van, akikről egyik sem mondható el ezek közül. Persze nem arról van szó, hogy senki ne igyon alkoholt, mert lehet. De ne 13-14-15-16-17 évesen, és ne úgy mint az állat!

A cigizésről meg csak annyit, hogy nevetségesnek tartom, és mélyen megvetem azokat a fiatalokat akik 13-4 éves korukban elkezdenek dohányozni.

Engem egyáltalán nem érdekelnek a bulik, inkább megyek kirándulni, vagy simán csak beszélgetek a barátaimmal.

Ha szeretnél, írj privátot. Én sem ismerek komoly gondolkodásúakat magamon kívül :)

16/L

2011. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Én nem egy-két alkalomra gondoltam. Úgy értettem,hogy aki bármi ilyet hall,kapva kap az alkalmon,hogy mehessen hiába volt előtte valaki mással már terve az akkor már nem fontos,ha valaki más szervezett egy kocsmatúrát.Azt tartom szomorúnak,hogy valaki elhanyagolja az igaz barátait egy jónak ígérkező buli miatt...
2011. szept. 5. 20:16
 16/34 A kérdező kommentje:
20.04-es 22/F Akkor Te egy igazi kincs vagy! Minden elismerésem. Az ország mely pontján élsz?:D
2011. szept. 5. 20:18
 17/34 anonim ***** válasza:
Vannak.
2011. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán én is elmegyek bulizni, bár sosem egyedül, hanem barátokkal. Amikor kolis voltam, mindig volt valami, ami miatt lehetett inni, de amúgy én imádok kiállításokra járni, meg állandóan a könyvtárban lebzselek, nem beszélve arról, hogy geocashingelek. (Bocs a magyartalan kifejezésért!)

25/l

2011. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Mi nagyjából olyanok vagyunk a párommal mint Te kérdező. Nem járunk bulizni, és kocsmába hetente. Egy jó koncertre azért szívesen elmegyünk, néha egy egy kocsmázára is a barátokkal, de ritkán... (egyszer próbálkoztunk a Szigettel, de egy nap után hazajöttünk, teljesen kiábrándultunk a világból:D)

Néha olyanok vagyunk mint valami 20 éves házasok, de nekünk ez jó...a nyáron sem jártunk inni, bulikból buliba, helyette voltunk a Duna deltában pár napot, meg a hegyekben még párat 2 másik barátunkkal...

A hétvégéket együtt töltjük, sétálgatunk, élvezzük az életet...Nekünk ezek a fontos dolgok. Na meg persze most még a tanulás is...most leszek harmadéves, vár az államvizsga...


Én többre tartom az ilyen fiatalokat, lehet kulturáltan is szórakozni, anélkül, hogy seggrészegek lennénk...


21-L

2011. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Én komolyzenei koncerte járok havonta egyszer legalább :)

Az alkohol szagától meg rosszul vagyok,remélem sose fogok rászokni :D


14L

2011. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!