Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet boldog egy kapcsolat/ház...

Lehet boldog egy kapcsolat/házasság, ha valamelyik fél sokkal előnytelenebbül néz ki?

Figyelt kérdés
Pl. a nő nagyon szép, csinos, a férfi meg kb. az átlag alját üti meg. Van az ilyen kapcsolatnak jövője, vagy a csúnyábbik félnek állandó önértékelési zavarai lennének a párja mellett, esetleg mások is megszólnák őket?
2011. szept. 6. 12:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit érdekelne engem, ha a külvilág a páromat rondának látja??? Nyilván én megláttam benne valami olyasmit, amiért rajongani tudok! Nem minden a külső, sőt! Jó házasságot nem lehet külsőségekre alapozni. Ahogy előttem is írták, a szépség ráadásul szubjektív!

Miért kell mindig aszerint élni és dönteni, hogy mások mint mondanak? Én ezt sosem értettem. A férjem SZERINTEM jóképű, sármos, és bár van pocakja, nekem ő a leghelyesebb, legcsinosabb ffi a világon! És a természete SZÁMOMRA tökéletes. Tojok arra, hogy ki mit mond!

És ő ugyanígy van, ha rólam van szó!


Ez alapján: nem értem a problémát.

Akkor lesz rossz a házasság, ha ilyen kérdések foglalkoztatják a feleket. Ez az egy biztos.

2011. szept. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lehet...
2022. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!