Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ezt ti mire írnátok...

Pasik! Ezt ti mire írnátok egy csajnak, akivel még csak ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete ismerkedek egy tőlem 7 évvel idősebb férfival (ő 29), és az elején megírta, hogy most lett vége egy nagyon hosszú párkapcsolatának és csak szeretőt keres.

Ma pedig elnézést kért, amiért az egyik társkeresőn neki más lány is írogat, mert nem tudja lerázni.

Ezt mire írta?

Ha csak szeretőnek akar engem, akkor minek mentegetőzik?


2011. szept. 6. 16:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nah ez az!


Akkor legyek hideg vele inkább.

2011. szept. 6. 16:49
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj bele ebbe a megalázó kapcsolatba.

Én már most érzem rajtad, hogy komolyabbra vágysz. Az sose jön el. Legalábbis ezzel a pasival nem. Mondd meg neki hogy távol is vagytok egymástól, meg szexet sem akarsz. Oszt csá.

29N

2011. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Indulj ki abból, hogy csak szeretőt akar, mert így vagy úgy, csak azt akar. Ha pedig, mint írtad, neked ez nem megfelelő, akkor közöld vele és szakítsd meg a kapcsolatot, mert ez csak időpazarlás.

Azt nem értem, hogy miért gondolod azt, hogy a kedvedért majd komoly kapcsolatot akar, ráadásul ekkora távolságból? Ebben semmi logika nincsen.

2011. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Közben azóta volt fenn, volt 3 levele (ami közül 1 volt az enyém) az enyémet elolvasta, a többit nem....
2011. szept. 6. 17:21
 15/21 anonim ***** válasza:
Te ennyire naiv vagy, volt 3 levél, ez a lényeg.Ez csak szexet akar.
2011. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
:D
2011. szept. 6. 17:27
 17/21 anonim ***** válasza:
Ennyire nincsenek pasik a környéken, hogy erre a szánalmas pasira vágysz, aki annyira se tisztel egy nőt, hogy kicsit is pedálozzon, inkább élvezi, hogy több nő fut utána.
2011. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 yuda ***** válasza:

Huuuúú!

Most komolyan ennyire lealázod magad, és elkezdesz reménykedni hogy komolyra fordulhat, pedig kerek-perec kijelentette szeretőt akar?:D

Kész!

No komment!

2011. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ha nem akarsz koppani és megalázó helyzetbekerülni. Kivéve ha te is csak dugni akarsz.
2011. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Csak dugni akarok.

Túl messze van, így nem is élem bele magam.

Én nem teperek utána.

És azért tettem fel ezt a kérdést is, mert nem értettem, hogy miért mentegetőzik.

2011. szept. 6. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!