Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 év után mennyire volt...

5 év után mennyire volt komoly a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Összeköltözés,gyerek?
2011. szept. 7. 16:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nyáron volt 5éve hogy együtt vagyunk,összeköltözni nem akar(kifogást talál)pl a mostani kifogás.:nem vagyok komoly mert ha felidegesítenek akkor elmondom(lehet hangosan) a véleményem,de csak itthon)(ez ritka és csak akkor ha tudom hogy nekem van igazam).Pedig albérletet,rezsit ,stb,tudnánk fizetni,mert mind 2en dolgozunk.Vagy az is kifogás hogy nem tudnánk megélni stb.

Ő 26 éves,én 24/L.

2011. szept. 7. 18:21
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha 5 év után is kifogásokat keres akkor vagy a szülők által erős a befolyás vagy nem gondolja komolyan a kapcsolatotokat.Már pedig ha az utóbbi akkor 5-10-15 év múlva sem lesz ez a dolog számára komoly.
2011. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ebben a hónapban vagyunk 6 évesek úgymond. Közös lakás, kocsi, amit már együtt vettünk, most várjuk a második babánkat.
2011. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

4 év után is csak odáig jutottunk, hogy nem tudta, hogy mit akar, "majd lesz valahogy", egyszer ki is nevetett, mikor az összeköltözést említettem, de nem úgy igazán nevetett, hanem amolyan gúnyos fintor félén,pedig nem is azt mondtam, neki, hogy most rögtön, hanem ha végzünk a sulival, én hülye meg még vele voltam..áááá. Igaz nem volt munkánk, tanultunk még, de terveink se voltak, főleg nem neki. Azóta megváltam tőle, amit nagyon jól tettem, nem akartam, hogy még tovább húzza az időm.

24l

2011. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát öt év után elég durva, ha valakik nem élnek még együtt... Már persze, ha nem tinikorban kezdődött a kapcsolat.

Mi egyévesek voltunk nemrég, most költöztünk össze. Már korábban is felmerült a dolog, de most jutottunk el a megvalósításhoz. Mondjuk én a szülőknél való együttélést nem tartom egy marha nagy lépésnek, az nekünk is sikerült volna már egy hónap után...

Mi önálló életre vágytunk, sikerült.

22L, 27F

2011. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

1 éve után megkérte a kezem, két év után lagzink volt, és 10. évben született az első közös gyerekünk majd a 11. évben a 2. és a 13. évben ( jövő tavasszal) fog megszületni a 3. közös, és nekem a 4. gyermekem. ( mivel úgy jöttünk össze hogy már volt egy 4 éves lányom)

én : 31.N párom: 33.F

2011. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Exemmel 7 évig voltunk együtt úgy, hogy nem éltünk együtt egy napot sem. Mindig volt szó az összeköltözésről, sőt, házasságról és gyerekről is, de csak úgy, hogy "majd". Pedig én is elmúltam már 20, mire megismerkedtünk, ő pedig több évvel idősebb nálam. Végül ez volt a szakítás egyik oka, hogy nem bírtam tovább ennyire egy helyben toporogni, úgy ítéltem meg, hogy épp elég ideig voltam türelmes vele.
2011. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!