Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha félek az összekö...

Mit tegyek ha félek az összeköltözéstől?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon szeretem a páromat és nagyon vágyom arra hogy együtt lakjunk. Mégis iszonyúan félek, hogy nem fogunk jól kijönni a másik meg az, hogy nem vagyok valami házias. Nem tudok sütni-főzni, viszont takarítani igen, szeretem a rendet, a tisztaságot. Írjátok meg nekem megbántátok-e hogy összeköltöztetek, mi a titka a jó együttélésnek? Hogyan tudtok spórolni, MINDEN érdekel! Köszi!
2011. szept. 7. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Minden a kommunikáción múlik! Ennyi az egész!
2011. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Úgy spórolhatsz a legtöbbet, ha megtanulsz főzni.


Ezt most nem bántásból mondom. Hajrá :)

2011. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Minden kezdet nehéz, ezért logikus, hogy félsz. Teljesen megértelek. Szerintem nem kell ezen előre görcsölnöd, mert, ha a párod szeret téged, akkor mindenben segíteni fog. Ha látja rajtad az igyekezetet, hogy nem vagy lusta... próbálkozol, akár a főzés terén is, nem hiszem, hogy szemrehányást tenne neked. Az a lényeg, hogy sokat beszélgessetek, mindenki mondja el, hogy mik az elvárásai, miben kér segítséget a másiktól, mi az ami nem tetszik. Legyetek türelmesek egymással, kedveskedjetek egymásnak. Nem csak neked kell majd helyt állnod, hanem a párodnak is. Kitartást, és gondolkozz pozitívan! Minden jó lesz :)
2011. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ott leszel a saját konyhátokban, ahol nem zavar senki, hidd el, hamar megtanulod a főzés rejtelmeit. Ez tapasztalat. Én ma már imádok főzni! :)


Egyébként szerintem minden megy a maga útján, a spórolással kapcsolatban meg mindenki másképp vélekedik. Valaki a takarékszámlára esküszik, van aki az otthoni borítékra. Én jó módszernek tartom(szintén tapasztalat), hogy minden hónapban vezetni kell a bevételeket és a kiadásokat. Jól lehet látni, hogy hova megy felesleg, miből lehet spórolni. :) Remélem tudtam segíteni, de kérdezz nyugodtan!

2011. szept. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!