Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17éves vagyok, már kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17éves vagyok, már kicsi korunktól eggyütt vagyunk (11éves korunktól)! És esküvőt akar! Szeretem, de félek! Az összeköltözéstől is! Menjek bele?

Figyelt kérdés
Náluk az a szokás,hogy nem lehet úgy eggyütt egy nővel ilyen sokáig,mert félnek,hogy házasság előtt lefekszünk!!Mivel nekik esküvő előtt nem lehet sex!A családja a mindene,és a szokásokat nem hagyja el!!!Nagyon szeretem,és nélküle nem tudnám élni az életem!Mióta vele vagyok,még gondolatban sem kellett más fiú!!!Mit tegyek??
2008. szept. 27. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz, akkor ne!!! Amúgy se, hiszen még nem is vagy nagykorú. Te inkább a tanulásra koncentrálj, és ne költözz el a szüleidtől. Tudom mi az, nagyon szeretni valakit ennyi idősen, de hidd el nekem, jobb várni, mint pár év múlva a bíróságon marakodni.
2008. szept. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy véleményen vagyok az első válasz írójával.Nem szabad elkapkodni egy ilyen fontos döntést.Én sem gondolkodtam és válás lett a vége.Ha félsz akkor nem vagy biztos a dolgodban.Várj még!
2008. szept. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
egyet ertek!!!!,neharagudjal de neked meg a tanulashoz kellene koncentralnod nem a hazasagon meg egybe koltozesen, vegezd el a sulit varj meg vagy 3-4 evet es ha akkor is egyutt lesztek es ugyan azt erzitek akkor is mint most, akkor hajra kezdjetek egy kozos jovot de meg most nagyon fiatalok vagytok hoza!
2008. szept. 28. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Vannak olyan kultúrák ahol ez így szokás. 14-15 évesen férjhez adják a lányokat. Nem szabad elitélni őket!!

De ha Te időt akarsz nyerni, akkor csak legyetek jegyesek (az egy év), utána már nagykorú lesz (ezt reklamálták fentebb sokan) és éretebb is arra, hogy el tudd dönteni mit akarsz.

Sok sikert és rengeteg szép dolgot az élethez!

2008. szept. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Amikor a régi, elavult szokások ütköznek a modern korral, sajnállak gyerek.
2008. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
szerintem még várj vele tapasztalatbol mondom én 18 évesen szültem 16 évesen már vele laktam nem bántam meg de kitudjatalán még élhettem volna
2008. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért, kedves előző válaszadó, már meghaltál...? Nagyon úgy hangzott. Én is egyetértek azzal, hogy várj még, de azért azzal már nem, hogy aki férjhez ment és gyereket szült, az elásta magát a hátralévő életére.
2008. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az első válaszadóval! Ha 11 éves korotoktól együtt vagytok, akkor egy pár év nem lehet akadály, ha már ilyen megfordult a fejetekben! :) Jobb várni még vele! :)
2008. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15:58-as válaszolónak! Abban igazad van, hogy még élhettél volna, csak lemaradt szerintem az a szó, hogy "gondtalanul". Én is fiatalon szültem, tudom miről beszélsz. Én 20 voltam, amikor született a fiam. De azért arra szerintem figyelj, hogy ne álljon meg az élet azért, mert gyereked van, persze ő az első, de azért járj el szórakozni. Ha kimarad a fiatal korod, az még később nagyon megbosszulja magát. Nem lesz egy gyereknek attól baja, ha havonta egyszer-kétszer a nagymama vagy egy közeli barátnő vigyáz rá míg te szórakozol.
2008. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!!

Megpróbálok mindent,hogy ne rontsam el az életem!!

Már beszéltem vele,és arra jutottunk,hogy várunk még egy ideig!:)

Ameddig tudjuk,addig húzzuk!!:)

2008. szept. 28. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!