Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha egy kicsit félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy kicsit félek az összeköltözéstől?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt,úgy tervezzük,hogy karácsonykor már közös fánk lesz,azonban egy picit félek a dologtól. Egyrészt azért,mert én költözöm hozzá,ő pedig jelenleg 100 km-re lakik tőlem. Szóval teljesen új város,új emberek,nem ismerek ott senkit. Itt már megszoktam,ha valamit elfelejtek,vagy sürgősen szükségem van valamire csak átugrom a szomszédhoz,és viszont. Itt vannak a barátaim is...Tudom,hogy előbb-utóbb ott is lesznek,de mi lesz az itteniekkel? Nyilván havonta 1-2x visszajönnék meglátogatni őket,meg a szüleimet,de kicsit parázok,hogy így elhűlnek majd az itteni kapcsolataim.

L/20


2010. szept. 26. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
igen.
2010. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit korai :) 20 évesen
2010. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért? Szeretjük egymást. :)
2010. szept. 26. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:

A megújulás vár rád.Újjászületés,egy új élet az életben.Ennek örülnöd kéne,mert ez egy magasabb fejlettségi állapotot jelent.

Lehet hogy a mostani környezetedre és emberekre,akkor majd csak vissza-lenézel.

2010. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az élet csupa változás. Valami elmúlik, valami jön. De ha szereted, és jól megvagytok, ne félj a jövőtől. Sok szerencsét.
2010. szept. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, normális, hogy félsz. Beszélgessetek erről a pároddal. Nem csak azért, mert ritkábban fogod látni a régi barátaidat. Egy rakás új feladat fog a nyakatokba szakadni, sokkal több megoldandó kérdésetek lesz, mint eddig. Arról nem is beszélve, hogy ez lesz az igazi próbája a kapcsolatotoknak. Hisz lakva ismerszik meg a másik... De ha szeretitek egymást, akkor meg fogtok oldani mindent, megszervezitek, hogy találkozhass a régi barátokkal is. 22/L
2010. szept. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! :)
2010. szept. 27. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!