Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá? (Kérdésed túl...

Hogy vegyem rá? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ősszel kezdtem a gimit...Már az elején se voltak szimpatikusak az osztálytársak, sajna nagyon nem az én világom(minden este sírok is emiatt mert elég magányos vagyok a suliban , és belegondolok , hogy holnap is ez vár rám). Szóval szeretnék iskolát váltani.A 2 legjobb barátnőm iskolájába szeretnék átiratkozni, ami csak ezen a héten vagy maximum hétfőn lehetséges(még gólyahéten kell átiratkozni utána nem vesz át)Ma normálisan odamentem hozzá és megkérdeztem , hogy beszélhetünk -e. Mondta hogy persze, én meg szépen el mondtam neki, hogy mit érzek sulival kapcsolatban stb... Elég megértőnek tűnt...Mielött elment volna aludni rákérdeztem, hogy akkor átirat e és azt mondta hogy nem fog átíratni.Mert hogy ezt én választottam magamnak stb...De tényleg nem tudhattam előre, hogy ilyen osztályom lesz... órán se lehet tőlük figyelni mert pofáznak.Hogy vegyem rá, hogy írasson át? Minden este sírok és a suliban is rosszul érzem magam...Ezt nem nagyon bírom, teljesen fel emészt. Segítsetek kérlek.
2011. szept. 8. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:

szedd össze magad!

még nincs egy hete hogy elkezdődött a suli. valószínű h fogsz az új osztályban is barátokat találni de ha ilyen negatív vagy persze h senki nem fog közeledni.

szinte látom ahogy karbatett kézzel állsz a folyosón a szünetben és magadban hisztizel h te a barátnőiddel akarsz lenni.

15éves vagy, kapd össze magad és talán nyiss te a többiek felé ha már ők nem jönnek maguktól. sose várd h berepüljön a sültgalamb a szádba. ha kell vmi tegyél érte.

fel a fejjel menni fog :-)

2011. szept. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ma szeptember 8-dika van, még egy hete sem jársz iskolába...inkább menj aludni, mert ha fél egykor itt tinglitanglizol a neten, akkor nem csodálom, hogy már első héten sem megy a suli...


amúgy kihez mentél oda, hogy írasson át?

2011. szept. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek karbatett kézzel...És az idegtől az alvás se megy nagyon... Amúgy meg nem egy hete ismerem őket...Voltam velük gólyatáborban is és nyáron volt már 1-2 osztálytali...Nem lebaszást kértem, hanem hogy mit mondjak neki, hogy átírasson...
2011. szept. 8. 00:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Anyukámhoz mentem oda, ezt elfelejtettem beleírni...:)
2011. szept. 8. 00:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha reggel suliba kell menned akkor már rég aludnod kellene,mert nincs attol rosszabb ha elalszol az órán. Nem okoskodni akarok,de komolyan fáradtan nem lehet figyelni,lehetetlen.Ha te akartál ebbe az iskolába menni,tényleg elég ciki hogy két hét után máshová akarsz menni.Probalj barátkozni,és kedves lenni mindenkivel hogy veled is azok legyenek.Azon kivül örülj hogy tanulhtsz meg felvettek,és ha átmégy a másikba és ott még rosszabb lesz? Gondolkodj el ezeken a dolgokon,és anyukádat is értsd meg egy kicsit,lehet nagyon sok munka,és utánaszaladgálás lenne neki a te hirtelen kis kitörésed,és nem tudja elintézni.
2011. szept. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Középsuliban én is így voltam. Az első hét katasztrófa volt, senkit sem ismertem, és elég hülye érzés volt. Közben meg a régi osztályomra gondoltam. Barátnőm meg már az első napokban talált barátnőt magának, és olyan irigykedve hallgattam, amikor arról mesélt, milyen jó fejek az új osztálytársai. Aztán a 2. héten már többet beszélgettünk, és tudod, akkor már nem mindenki tűnt kockafejűnek (csak páran :)). Most lesz osztálytalálkozónk is, szóval csak bátran, tudom, milyen érzés neked most, de nyiss te is valaki felé.


Anyukádat hogy vedd rá? Azért ez az egész attól is függ, hogy milyen a suli? pl. ha a tied gimi, az övék meg szakközép.... Tényleg, mi a felállás?

2011. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, látom a tied gimi. Az övék is? Miért nem odajelentkeztél?
2011. szept. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Először is tegnap is meg ma is elaludtam délután, tehát nem vagyok fáradt a suliban de mind 1... :) Szóval az egy szakközép, ahol 10-től lehet pszichológiát tanulni ami nagyon érdekel. Én először oda felvételiztem, de nem vettek föl pár hellyel csúsztam csak le :/ És most elment 3 ember és azért gondoltam, hogy hátha...Sokkal erősebb és jobb iskola mint ahova most járok.A Mostani alapjába véve is eléggé rossz...
2011. szept. 9. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!