Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyámnak...

Hogyan mondjam el anyámnak finoman, hogy "büdös"?

Figyelt kérdés

Amikor nem jár munkába (jelen esetben szabadság miatt), sajnos hajlamos elhanyagolni magát és az alapvető higiéniát sem tartja be. Pl. nem zuhanyozik mindennap, nem cserél napi szinten fehérneműt, nem mos fogat.


Most is elég erős, -hogy is mondjam- p.nciszaga van. Mit mondjak neki, hogy ne legyen belőle sértődés?


A szüleim elváltak, csak én élek vele.


2011. szept. 8. 14:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
kajakra pinaszaga van anyádnak? háát bakker...akkor jó rég fürödhetett már. mondd meg neki így ahogy ide leírtad. ne vakerolgass meg kertelj.
2011. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
szegény, szólj inkább te mint más.
2011. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%

"hogy is mondjam- p.nciszaga van. "


ez csak nemi betegségtől lehet egy nőnek elmondanám!!!!!

sokan másnak hiszik, de nem.

2011. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy épp mentstruál.. Annak is elég erős szaga tud lenni ha nem fürdik az ember..
2011. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%
és ha nem cseréli a betétet...
2011. szept. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám is ilyen. Mondjuk ki: igénytelen. Néha rendbe szedem. Levágom a haját, de nem vagyok hajlandó élete végéig a dajkája lenni.
2014. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!