Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze vagyok zavarodva teljese...

Össze vagyok zavarodva teljesen. Mindenki (család) szerint rib@nc vagyok?

Figyelt kérdés
van valakim aki +20 évvel idősebb nálam. nem komoly a kapcsolat, de azért nem is csak sima szex kapcsolat (néha eljárunk ide oda stb). bár már én sem érzem benne jól magam, erről nem beszéltem még senkinek, de ez más tészta. a lényeg hogy szoktam hozzá átjárni, de ismerik őt is meg engem is ezen a környéken. a család szerint ennyi évesen nem egy 40-es férfihoz kellene járogatnom és keresnem kéne egy hozzám illőt. ami igaz is, de beleragadtam ebbe. + le is járatom magam a lakók között. Mit csináljak, tényleg az vagyok? Hogy oldjam meg, mit mondjak itthon meg a "barátomnak"? Lehet tényleg az lenne a legjobb ha kiszállnék ebből? össze vagyok zavarodva már teljesen
2011. szept. 8. 19:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 KULON dologrol van szo:

1) az egyik, hogy nem erzed jol Magad a kapcsolatban

2) a masik, hogy a csalad ettol FUGGETLENUL fejezi ki rosszallasat, amit valamiert osszekotsz az elso problemaddal, hiszen rosszul erzed magad amugy is a kapcsolat miatt.


A csalad szerint - ugy sejtem - az a hasznos kapcsolat, ami nem erzelmekrol szol, hanem az egymas gazdasagi es eletvitelbeli segiteserol. Tehat akkor is ribancoznanak, ha ez valodi szerelmi kapcsolat volna.

35N

2011. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Itt nem az a baj, hogy 40 éves pasid van, hanem az, hogy nem vállal fel és tényleg úgy tűnik, hogy amikor épp leakaszt a szögről te loholsz át hozzá kefélni. Néha eljárunk ide-oda... hát ez elég megalázó. Erre mondják, hogy lotyós.
2011. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Néha eljárunk ide-oda... hát ez elég megalázó"


Nem értek egyet, szamomra egy igazi szerelemi kapcsolatnak is a kozos programok, kozos tarsasagba jaras es a szeretkezes a tartalma, ennel tobbet, szebbet nem kivanhat nő. Ez csodalatos beteljesules, mi volna ebben a megalazo??

35N

2011. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!