Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetb...

Mit csináljak ebben a helyzetben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Apuval nagyon megromlott köztünk a viszony, pedig régen szinte elválaszthatatlanok voltunk... Azonban mára ott tartunk, hogy már 3 hónapja nem beszéltünk, csak egy-egy e-mail havonta, de az se mindig.


Nem volt könnyű életünk, de mindig kitartottam mellette, mindenben mellette álltam, és soha nem kérdőjeleztem meg egyetlen lépését sem.


4 éve azonban összejöttem egy fiúval, akit ma is nagyon szeretek, és most már a vőlegényem is, és el akar venni. Rendes ember, nem iszik, nem drogozik, nem dohányzik, nem nőzik, hanem rendesen dolgozik és a tenyerén hordoz.


Apu azonban nem is kíváncsi rá, nem is akarja megismerni. Tőlem, mint említettem teljesen eltávolodott. Az meg csak rátesz egy lapáttal, hogy a tudomásomra jutott, hogy apu felesége (szám szerint a harmadik) duruzsol a fülébe és apu minden szavát elhiszi.


Én vissza akarom kapni az apukámat, mert hiába tett ellenem rengeteg rosszat és alázott meg, nagyon szeretem és hiányzik. Sajnos minden törekvésem eredménytelen és egyre reménytelenebb...


Ne haragudjatok, hogy ilyen hosszú, de még így sem teljes. A kérdésem az lényegében, hogy mit tegyek, hogy apu legalább beszéljen velem, hogy legalább kíváncsi legyen rám? És nem csak rám, hanem a páromra is? Mit tegyek hogy meg akarjon minket ismerni?


2011. szept. 8. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki ,hogy mennyire szereted ! Lehet az új feleség ,de elképzelhető ,hogy féltékeny amiatt ,hogy ez a fiú elvett tőle . Mint írtad nagyon jó szoros kapcsolat volt köztetek , ennek a hátterében az utálatát az váltsa ki ,hogy féltékeny a fiúdra .Írd meg neki ,mindkettőjüket nagyon szereted és nem akarod elveszíteni egyikőjüket sem !
2011. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!