Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyámnak?

Hogy mondjam el anyámnak?

Figyelt kérdés

ez elég komoly,ugyhogy lécci rendes válaszokat,

a párom sokkal idősebb mint én,anyám nem fogadná el de örökké nem titkolhatom!mit csináljak,hogy mondjam el neki?

/L


2011. szept. 9. 10:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%

első:nem a pénze miatt vagyok vele,már bocs,de ezzel szépen jellemzed magad hogy egyböl igy!


ÁÁÁÁ nem, de azért jólesik, hogy nem kell buszozni, csak bepattansz a kocsijába és azzal visz el a SAJÁT házába/lakásába kufircolni, igaz? Na ne legyél már ennyire ostoba, mert kezd fájni.

2011. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
40%

Hagyjátok már szerencsétlen csajt! Annyira jó, hogy egyesek segítséget kérnek, ti meg egyből jöttök a nevetséges sztereotípiáitokkal, hogy csak a pénz meg a lyuk meg a satöbbi... Ti vagytok a szánalmak! Őszintén sajnállak titeket, ha csak ilyen csajok/pasik jutottak nektek, mint amiket fentebb jellemeztetek! De ez is titeket minősít.


És ha véletlenül tényleg szeretik egymást? Én se tudom a mai napig sem, mit eszik bennem a párom, pedig ő 38, én meg 21... ráadásul a szüleim csak 7 évvel idősebbek nála. De tudom, hogy szeret, és én is őt. VANNAK MÉG csodák!

2011. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

18 vagyok,nem 16....bár néha szívesen lennék megint annyi.


köszönöm annak aki tényleg normális volt!!

2011. szept. 9. 11:25
 14/21 A kérdező kommentje:
11:20 írtam üzenetet!
2011. szept. 9. 11:27
 15/21 anonim ***** válasza:
80%
Húúúú, nem 16, hanem 18... Hatalmas a különbség, valóban... És egy majdnem 50 éves papika. Hát, én csak gratulálni tudok. Hidd el, most még igen menő, hogy egy "érett" pasid van, de 10 év múlva már szégyellni fogod... És mi lesz, ha lesz gyereketek? Te tolod a babakocsit, ő meg magát egy járókerettel? Meg se fogja érni a gyerek diplomaátadóját. Te meg ott leszel fiatalon. Ha bevállalod, hogy 40 évesen már özvegy leszel, hát tessék csak.
2011. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
59%

A 21 éves vagyok :) Figyú, ha 18 elmúltál, akkor suli végén jársz már. Leérettségizel, aztán irány a meló és repülsz otthonról. Én így tettem, mondjuk nálunk oltári nagy balhé volt. Addig meg száj csukvatart, amíg biztos helyem nem volt. Kijött a balhé, ok, vártam, hátha lecsitul, nem csitult, én meg eljöttem.

Anyámmal hála istennek azóta jó a kapcsolatom, és ő elmondta, h egy szülő ilyenkor nagyon aggódik a gyereke miatt. Jobban, mintha egy felelőtlen tinédzser kezei közt lenne, pedig azért egy idősebb "kan" már elég felelősségteljes, pl véletlenül nem ejt teherbe, stb. DE! van egy olyan sztereotípia is a szülők közt, amit én is megkaptam, h ha eddig nem talált magának valakit vagy nem tudta megtartani, akkor tuti valami gond van vele. (Mondta ezt a 3x elvált apám! :D Körberöhögtem.) Ebben azért van ráció, de nem kell egyből a rosszra gondolni.

Ha tényleg szeret, és te is szereted, akkor érdemes megpróbálkoznod a saját lábra állással, feltéve, ha nem akarsz egyetemet meg ilyen hülyeségeket.

2011. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
őőő, ok, emailben bővebben tudunk írni, ha gondolod.
2011. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 BlackSword ***** válasza:
47%
Hát azt nem tudom édesem, de ha az én lányom lennél elbeszélgetnék veled, miután a csávónak szilánkosra törtem az arcát...
2011. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
elvált családból vagy? mert akkor érthető a komplexus... téged nem ítéllek el, de a pasast igen. én se tudom, hogy kéne elmondanod anyádnak...
2011. szept. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
5 évesen láttam apám utoljára
2011. szept. 13. 10:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!