Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adott egy munkalehetőség, de...

Adott egy munkalehetőség, de csak hétvégente lehetnék otthon. Bevállaljam?

Figyelt kérdés

140 000 Ft-t keresnék havonta, napi pár óra alatt (nem haladja meg az 5 órát). A munka nagyon könnyű, alig kell valamit csinálni. Eddig minden ok, csak az a baj, hogy a párom nem enged el. Szakítani fog, ha elvállalom a munkát. 1,5 éve vagyunk együtt, de szerinte a távkapcsolatoknak nincs értelme. Ha nem ez volna az egyetlen munkalehetőség már hónapok óta, akkor nem vállalnám el, de nincs más! A szüleimmel sokat veszekszem emiatt, menjek el dolgozni, de hova?

Ti mit tennétek a helyemben?

24/l 28/f


2011. szept. 9. 12:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
72%

15:43 vagyok és a párom is ilyen típus. Az előző munkahelyén lett volna hetelős meló mert messze volt . Ő megmondta hogy ő nem megy vagy mindennap odajárnak.

Hajnali 5 kor kelt 3 óra vezetés , utána fizikai munka este 9 re haza.

2011. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
72%

Magammal vinném a párom. Azt nem lehet? Nem merülhet fel mint opció, hogy együtt közelebb költözzetek a munkahelyedhez?

Ő talán könnyebben talál munkát, ha van neki..

2011. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Én a munkát választanám, és ha tényleg ennyire keveset kell dolgozni, akkor hét közben néha hazaugranék, feltéve ha nem 300Km-rel messzebb van, ezt ugye nem írtad.

Ha a párom emiatt szakítani akarna velem, akkor valószínűleg azt mondanám neki h szevasz. Ha nem bír ki egy fél évnyi távkapcsolatot, akkor inkább menjen is.

2011. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
*azt nem írtam bele hogy azért mtam fél évet, mert persze közben tovább keresgélnék másik munkahelyet, ami az eredeti lakhelyen van
2011. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Elke válasza:
100%

Mi a szakmát? Hány éves vagy?

Nem hiszem,hogy a párod szeret ha szakít veled ha elvállalod a munkát.

Más örülne ha munkát találna...

2011. szept. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
140e Ft, napi pár óra könnyű melóért. Simán elvállalnám! Alig keresek többet és nagy felelősség mellett 12 órában nyomom. Esetleg ha nem vállalod a melót, dobhatnál egy privit, hogy mi ez és hová kell menni.
2011. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Szerintem vállald be,manapság nagyon nehéz munkát találni.Én is sok idő után találtam,nem a szakmámban és szinte bagóért dolgozok.Naponta 60 km-t utazok oda és vissza 60-70 ezer forintos fizetésért 8 órában.Egy ilyen lehetőségre harapnék!Ezt ha a párod nem érti meg,akkor jó nagy marha lehet,ne haragudj.Ha már ennyiért szakítana,ott már valami baj lehet.
2011. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Szia!Ha tényleg ennyire nincs más megoldás vállald be ezt a munkát!A párodat pedig nem értem :/.....azt irod a hétvégéket otthon tudod majd tölteni,5 nap simán eltellik,ki lehet birni.Az én férjem nem olyan régtől külföldön dolgozik,most itthon van 4 napig,aztán 3-4 hétig megint kint.Na ,ezt hogy viselné el a kedves párod?! Ráadásul én totál egyedül vagyok itthon a kisiskolás gyerekünkkel.Nehéz-nehéz de kibirjuk,mert vannak céljaink!!!Valamit valamiért !
2011. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Holiday. válasza:
Az nem távkapcsolat ha csak hétvégente találkoztok!
2011. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Amúgy ez milyen meló, és hol?
2011. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!