Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ezen változtatni?

Lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

lassan másfél éve vagyunk együtt párommal. Megtaláltuk azt akit kerestünk (elvileg). Elég gyakran úgy érzem, hogy még a top 5-ben se vagyok nála. Nekem ő szinte a világ közepe (de nem vagyok papucs ettől még).


Nem vagyok az a típus aki kötekedne egy kapcsolatban. Mindig is eltudtam fogadni a másikat olyannak amilyen. De valahogy páromnál elég gyakran történnek olyan dolgok amik zavarnak. Néha szóvá is teszem, meghallgatja, de semmi változás.

Én lennnék a hülye, hogy gyakran történik olyan ami nem tetszik? Ő szinte sose talál kivetni valót abba, ahogy a kapcsolathoz állok. Én meg igen abban, ahogy ő áll. Elfogadok sok mindent, de sokat örlődök magamba és nem mondom el, ha bánt valami. Csak amikor már nagyon nem bírom és akkor sose tudom úgy elmondani ahogy kellene. Lehet éretlen vagyok egy komoly kapcsolatra?

23 F.

Párom 24


2011. szept. 9. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szemétkedésből írom, de igenis papucs vagy.
2011. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem nem veled van a baj. Barátnőd nem elég szerelmes.
2011. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Konkrét példát tudsz írni erre:

"Ő szinte sose talál kivetni valót abba, ahogy a kapcsolathoz állok. Én meg igen abban, ahogy ő áll. " ?

2011. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elég gyakran volt olyan, hogy 7végén nem tudtunk találkozni mondván nem ér rá. Én mindig úgy igazítottam az időmet, hogy 7végére biztos legyen találkozó. Nála úgy vettem észre, hogy akkor találkozunk, ha úgy jön össze. Bár hozzá kell tenni, hogy nem szereti megeröltetni magát sok téren.
2011. szept. 9. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet ezen változtatni, és biztosan fogsz is fejlődni. Lehet, azért nincs változás, mert bár ő is szeret, nem látja a problémádat, vagy nem érzi a sajátjának. (Nehéz ezt megítélni, te sem írtad le, konkrétan mit kérsz, min változtasson?)
2011. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a kommunikációval van a baj: szedd össze a gondolataidat és a bátorságodat és üljetek le megbeszélni. Ha csak tűrsz és nyelsz, akkor tényleg papucs vagy...
2011. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy benne a Top5-ben, hagyd ott! Top1 kell, hogy legyél, ő pedig Top1 neked. Így lehet jóban-rosszban együtt maradni.
2011. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is kommunikációs gond.

Kerülöd a tmát,-amik bántanak-de ezt le is írod.

Tessék vele beszélni! A kockázatot vállalni kell, és a súrlódásokat is.

Illetve , ha vannak olyan dolgok amik zavarnak, és nem adok-kapok a kapcsolat jellege,- hát azon is érdemes lenne elgondolkozni, hogy mennyi energiát érdemes beletenni a "siker" érdekében....

2011. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!