Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi értelme összeház...

Most akkor mi értelme összeházasodni, ha külön ágyban kell aludni?

Figyelt kérdés

Szeretem és tiszteletben tartom nagymamámat, de néha teljesen ki tud borítani mindenkit az okoskodásaival.

Folyton azt mondogatja nekem, az unokatestvéreimnek, anyumnak, nényémnek, stb., hogy nem illik egy ágyban aludni férfival még ha az a férj is. Próbálunk nem törődni a beszólásaival, de ez az utóbbi időben egyre nehezebb.

:) Annak idején, mikor az unokatestvéremnek megszületett a kislánya, a nagyi azt kezdte részletezni, hogy akkor onnantól kezdve az unokatestvérem ne aludjon tovább a férjével, mert ugyebár már van gyerek.


Egyáltalán le lehet valahogy állítani mamát, vagy már reménytelen eset?


2011. szept. 9. 19:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
79%
19:35-nek: ez érdekes, nálam meg egyik nagyapámnak a másik nagyanyám húga jött be (özvegyek voltak mindketten, de a távolság miatt nem lett semmi), de ott inkább a nagyfaterból néztem volna ki cikis beszólást:D
2011. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
90%
Először nekem is fura volt, de aztán rájöttem, hogy ez azokból a - sajnálatos - időkből ragadhatott rá, amikor a fogamzásgátlás az volt, hogy a férj nem aludt a feleséggel egy ágyban. És ugye ha nem volt pénzük 8-10 gyerekre, muszáj volt ehhez folyamodni!
2011. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
98%

Vagy még nagyon mély vallásosságra tudok gondolni, amikor valaki a gyereknemzésen kívüli szexet házasságon belül is bűnnek tartja.

De ne bántsátok a nézetei miatt, szerintem is hagyjátok rá.

2011. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
89%

Mond neki nem alusztok

,hanem mást csináltok !

2011. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
77%

hát ez durva. házasság előtt nem aludhatunk együtt azt nekem is mondta de hogy után... mondjuk én már aludtam együtt a barátommal de hát amiről nem tud az nem fáj neki

16L

2011. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
89%

Ilyet még én sem hallottam.

Bár igaz, hogy az én nagyszüleim sem aludtak együtt, mert a papám annyira horkolt hogy a mamám nem bírt úgy aludni. De róluk olyat tudtam meg pár hete, hogy még 70 éves koruk után is volt ez-az közöttük...Na ez mégdurvább :D


Hagyjátok rá. Nekem is szokott a nagyim vad dolgokat mondani, néha rávágom hogy "Jaj mama az régen volt, már más világ van" de máskor meg csak bólogatok és mosolygok. Ő 83 éves.

2011. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
98%

Jaj, nehogy leállj vele vitázni!! Ő már nem fog változni. "Jól van, mama" vagy "Rendben mama", nyugtassátok meg és beszélgessetek másról. Amit otthon csináltok az meg magánügy.Gondolom nem vele egy szobában alusztok.

Ezt a mentalitást már magával viszi a sírba is, így kell vele együtt élni.

23N

2011. szept. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
59%
"Mama, idejétmúlt a gondolkodásod, és senki nem hallgat rád."
2011. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
98%

Mi a múltkor együtt mentünk a párom mamáját meglátogatni. Tudtuk, hogy ebből együtt-alvás nem lesz, nem is akartuk erőltetni...végül úgy aludtunk, hogy ő a középső szobában én az egyik szélső szobában, a párom a másik szélső szobában. Jól szórakoztunk, édi volt a mama...


Amúgy az én mamám sem különb:P volt, hogy megkérdezte, amikor mentem a páromhoz, hogy ilyenkor a párom a földön alszik ugye, s én az ágyban? Mondtam, hogy "persze"...:)

2011. szept. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
97%

ahogy észrevettem, ahogy egyre öregebbek az emberek, egyre cinikusabbak


én voltam takarítani egy néninél, egyszer elkísért a barátom a házáig, ő meglátta, ezután amíg takarítottam arról beszélt, hogy biztos fergetegeseket szexelünk, és mikor jött meg nekem először, meg hasonlók!!!

azt sem tudtam zavaromban hogy tereljem el a témát, olyan ciki volt, és nevetséges, hogy mentegetőznöm kellett a saját magánéletem miatt

2011. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!