Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor szakítsak?

Most akkor szakítsak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban olyan dolgokat csinált a barátom, amikkel nagyon megbántott, volt olyan is, hogy külön kértem valamit, ne tegyen, mégis megtette (nem haverokkal való bulizás kaliberű, annál komolyabb). Emellett borzasztóan megbántotta a tesómékat, velük engem is, mert nem jött el az esküvőjükre, olyan indokkal, hogy ő felnőtt, ha valahova nem akar menni, akkor ezt megteheti. Egyébként állítása szerint jóban van tesómékkal, csak nem ismerik még annyira egymást.

Múlt héten mondtam neki, hogy elköltözök. Mondta, hogy ne, megváltozik, igyekszik. Mondtam, hogy akkor menjünk el együtt, kérjen bocsánatot, hátha elfogadják, de ez már annyira nem tetszik neki. én 25L ő 30F


2011. szept. 10. 13:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mostantól ne arra figyelj, amit mond, hanem arra, amit csinál. Olyan könnyű kimondani "szeretlek, ne menj, meg fogok változni" de ezek csak üres szavak. Ha akarsz, adj még egy utolsó lehetőséget neki, hátha bizonyít, de ha mégsem, akkor te se jártasd csak úgy a szádat, ne mondogasd, hogy elköltözöl, tedd is meg, máskülönben a te szavaidnak se lesz többé súlya.
2011. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%
Te hülye vagy! Képes lennél elcibálni bocsánatot kérni??? Már ne is haragudj, de mindenki saját maga dönti el, hogy hová akar menni és hová nem. Ha ő nem akart esküvőre menni, akkor nehogy már ráerőszakold! Ez a bocsánat-kérősdi, pedig .... Jobb lenne, ha Ő hagyna ott téged, mint a huzat!
2011. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom konkréten mit tett,ezt nem írtad.Nézd vehetett volna magán erőt és elmehetett volna az esküvőre de jogában áll nem elmenni.Az ő döntése.
2011. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%
Amúgy meg elcibálni bocsánatot kérni...hát elég megalázó egy 30 éves pasinak.Rátelepszel nagyon.Borzalmas lehet veled élni.
2011. szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
Ezt te tudhatod neked mennyit bír ki egy kapcsolat!Én 3éve tűrök jó pár dolgot a páromnak!Durvább dolgokat is!...
2011. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem rossz ember ő, csak nem illetek össze. Ennyi.
2011. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Össze se kellett volna hogy jöjjél vele
2011. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
Mióta vagytok együtt ?
2011. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem, hagyd beken. Ne cipeld el sehova. Ha nem akart elmenni, nem ment es kesz, ne probald kenyszeriteni semmire. Vagy elfogadod igy vagy nem.


13:22es: Miket vagy kepes elturni, te asszony? Melyek azok a sokkal durvabb dolgok?

Es szeretnem ha leirnad majd azt is, ha egyeltalan tiszteled magad.


26L

2011. szept. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mióta vagytok/éltek együtt. Valószínűleg te sem vagy egy elviselhetetlen hárpia, és ő sem egy link gazember. Pusztán "elfelejtettétek" a kapcsolatotok elején, vagy közben tisztázni, hogy kinek mik az elvárásai, igényei a másikkal szemben, és ezeknek egyforma-e a fontossági sorrendje mindkettőtöknél. Ebből jöhetnek létre ilyen szituk. Számodra a "vérig sértés" kategória, hogy ő nem ment el egy családi esküvőre. Neki pedig az "elég nagyfiú vagyok ahhoz, hogy eldöntsem mihez van kedvem" kategória ugyanez. Nem biztos, hogy végletes ellentétek vannak köztetek, de ha hosszútávra tervezel ezzel a pasival, akkor nem árt tisztázni ezeket (is). A bocsánatkérősdi szerintem sem jó ötlet. Egyrészt a tesódék is hülyén fogják érezni magukat, másrészt egy 30 éves ember nem kisgyerek, hogy fülönfogva el lehessen cipelni valahova. Ha mégis kierőszakolod, lehet, hogy a családnál szerzel egy jó pontot, de hogy a pasidnál sokat veszítesz, az tuti.
2011. szept. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!