Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális vagy...

Szerintetek ez normális vagy szakítsak vele? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Értelmes válaszokat kérnék.


Van egy majdnem 3 éves párkapcsolatom, de többször is megfordult a fejemben, hogy nem ő az igazi és hogy csak raboljuk egymás idejét. Nagyon kedves, udvarias, hűséges fiúról van szó, és nagyon szeret, de sok tulajdonság hiányzik belőle ami nekem fontos lenne. Nem igazán tudom elképzelni a gyereke(i)m apjaként. Szerelmesnek már nem érzem magam, de talán 3 év után ez normális, viszont mint embert szeretem, de nem szerelemmel. Attól félek, ha szakítok vele akkor később lehet találok olyan srácot akiben megvannak a belőle hiányzó dolgok, de fele annyira sem lesz hűséges és jó mint ő. A családomból mindenki azt mondja, hogy tőle jobb embert biztos hogy nem találnék. Ez lehet így van, de sokszor ott motoszkál bennem ,hogy nem ő az igazi. Régebben jobban hiányzott, jobban vágytam rá minden téren. Arra gondoltam szünetet kéne tartanunk, és akkor talán kiderülne mennyire hiányzik, bár eleinte biztos hogy hiányozna, mert mégiscsak 3 éve vagyunk együtt...

Köszönöm aki elolvasta és válaszol.

24/L


2011. szept. 28. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem érzed szerelmesnek magad, akkor szerintem szakíts.
2011. szept. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Egy ferfiben nem fogod megtalalni mind azt amire vagysz. Gondolom, valalmi izgalom hianyzik. Mint rokonsag mondja, lehet egy vagany ferfi, de nem biztos melletted marad, stb. Vagy van egy jo ember, de izgat e Teged, nem fogsz majd Te masfele kukucskalni? 3 ev utan semmi sem eg mar ugy, de Neked kell tudni, hogy megis mit akarsz egy hosszabb tavu kapcsolattol.
2011. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem lehet alapozni egy életet, hogy kedves, szeretetreméltó és a család is kedveli.

A te életed, más nem dönthet helyetted. Ahhoz,hogy hozzámenj, leélj vele egy életet, kell - még 3 év után is - lobognia valaminek, különben mi lesz 10 év után?! Amúgy egy kapcsolaton dolgozni kell, különben elsatnyul, ellaposodik.

Tisztázd magadban mit akarsz, és az lesz a fear mindkettőtök számára...még akkor is, ha most, vagy pár hónapig nagyon fáj.

2011. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Első komolyabb kapcsolat ez?

Ott általános az ilyen elbizonytalanodás.

2011. szept. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem becsüld meg a párod.Neked a kezdeti izgalom is hiányozhat,amit egy új párkapcsolatban megkaphatsz,de hosszú távon ugyanez lesz mint a mostani kapcsolatodban.És lehet ő nem lesz ilyen jó ember.Tökéletes férfi pedig nincs.Próbáld felfrissíteni ezt a kapcsolatot és ne rúgd fel ilyen könnyen,mert később megbánhatod.Mindig akkor jön rá az ember,hogy mit veszített és mennyit jelentett neki a másik,amikor már elveszítette.
2011. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Nekem lassan 4 éve van egy barátnőm, és körülbelül fél évig úgy éreztem, nem is ő az igazi. Ahogy Te is leírtad, sok olyan tulajdonság hiányzott belőle, ami számomra fontos lenne, és ami még rosszabb, hogy ezeket a tulajdonságokat más lányban/lányokban felfedeztem, így teljesen kétségbeestem, hogy mi lesz így, ezek után hosszasan elgondolkodtam, adtam időt a kapcsolatnak, és összegeztem a dolgokat. Szeretem ezt a lányt, nagyon szeretem, de megéri csak azért eldobni, mert nem tökéletes? Csak azért, mert hiányzik belőle valami? Lehet Ő is így gondolja, de félreteszi ezeket az érzéseit. Lehet ha szakítanék, soha többé nem találnék még egy olyan lányt, mint Ő, mindemellett egy életre összetörném a szívét. Úgy döntöttem, mellette maradok, és nem bántam meg, azóta is nagyon szeretem, és annak ellenére hogy hiányoznak belőle dolgok, nem cserélném le. Ha összejönnék más lánnyal, akkor belőle más tulajdonságok hiányoznának. Senki sem tökéletes.
2011. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy az én párkapcsolatomban is voltak ilyen elbizonytalanodások és érzelmi hullámvölgyek és kis idő elteltével újra azt éreztem mint rég és szerelmes lettem újból,azért is mondtam,hogy ne kapkodd el a szakítást,hanem gondold át jól.
2011. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

akárcsak,mintha a saját életemről olvasnék,csak egy picit fiatalabb vok (19L).

nálunk most épp szünet van,nagyon nehéz így,de talán majd így újra elkezd szikrázni a dolog és 1x majd vmikor a közeli jövőben újra 200 fokon fogok égni.

kérj időt és mond el neki,h mit érzel.

am nekem ő az első komolyabb kapcsolatom és sok barátom azt mondja,h nem kell feltétlenül vele maradnom.

éljek egy picit,aztán majd pár év múlva még hátha lesz köztünk vmi.

hát nem tudom...

meg nálam az is nehéz,h mondjárt itt az egyetem és össze szeretnénk költözni albérletbe,mert 2nek már jobban megéri,mint a kolesz.

2011. szept. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Igenis 3 év utàn is lobogni kell a szerelemnek, amikor az valóban tiszta szerelem. Talàn majd màs làny elégedett lesz vele. Gondolom vàgysz valami izgató pasira, aki majd lapàtra is tehet.

En ùgy érzem, hogy keressél màst helyette, tényleg rabolod inkàbb az idejét, mint a tiedet.

A màsik pedig biztosan nem vagytok egymàshoz valók.

2011. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Választ nem tudok adni a kérdéseidre, de könnyen lehet, hogy az alábbi előadások segítenek a döntésben:

[link]


Olvass vagy hallgass bele!

2011. szept. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!