Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bona Sera! Hogyan szervezzek...

Bona Sera! Hogyan szervezzek meg egy nagy családot, a keresztapa mintájára?

Figyelt kérdés

Engem a szüleim mostohán kezeltek, és még a házasságomat is tönkretették. Ki akarnak semmizni az örökségből is. A nejem miattuk ment el, és a gyerekeimet nem láthatom már 6 hónapja. A bíróság, a gyámügy, és a rendőrség tehetetlen..iletve az anya, az exem oldalán áll.

Közben az exnejem a szeretőjével gyaláz, és röhög ..a gyerekeket ellenem neveli. Minél előbb meg kell szerveznem a keresztapa mintájára egy erős családot..de még nincsen elég pénzem. 5 éven belül keresztapa akarok lenni, és gazdag, és akarok 3-5 férfitestvért, és egy új feleséget is. Még csak 40 vagyok, jó erőben. Szólítsatok Michael -nek.


2011. szept. 10. 21:01
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét tanácsot nem tudok adni, de meggyőződésem, hogy valódi, komoly maffiózók (nem az a típus, aki a falubeli gyerekek-idősek kajapénzét szedi el, hanem akik komolyan bűnöznek és komoly pénzeket szakítanak) nem fognak neked írni a gyakori kérdéseken.


Amúgy sztem rossz ötlet, egy börtönben, ahol még a törvény miatt elvileg járó helyet se tudják neked biztosítani, nehogy a rendes kaját, még kevesebbet láthatod a gyereked.


Felkereshetnél egy pszichológust, hogy segítsen túljutni a holtponton, és ha valóban új életet akarsz kezdeni, szakítsd meg a kapcsolatodat a családoddal, hogy ha esetleg újra szerelmes lennél, ne üldözzék el a lányt.

2011. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit gondoltál, hogy itt a gyakorin találsz bérgyilkosokat, lányfuttatókat, kábszer kereskedőket?Ahhoz neked egy kegyetlen állatnak kell lenned, nem a volt asszonyától félő kis hülyének.
2011. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 tetris ***** válasza:

Gondoltál már arra, hogy az exeddel rendezzétek a kapcsolatot? Talán egy kávé mellett mindenki elmondhatná az álláspontját. Az exed is elhagyott, a szüleid is ellened vannak, ennek azért oka kell, hogy legyen! Valamiben biztos te is hibás vagy!

Látod, most is kardoskodsz, maffiaterveket szövögetsz, ahelyett, hogy higgadtan, türelemmel oldanád meg a családi gondokat.

Ne menj fejjel a falnak, inkább próbálj megnyugodni, és legyél kicsit belátóbb, bölcsebb.

2011. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Akarsz 3-5 férfitestvért.. Szólj apádnak meg anyádnak.
2011. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Nagy arcok vagytok, kíváncsi lennék a helyemben mit tennétek...amikor a gyerekedet nem láthatod, és a zsaru is szétárja a kezét. Különben írjatok amit akartok, nem érdekel már.


a helyedben mit tennék?

Nekem fontos család, ezért kinyírnám ha azt vagy azokat akik ezt csinálták ellenem.

2011. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Csodálkozol, hogy ellened vannak, ki tudja mi akartál még lenni. Lehet voltál már Jack Kapitány, Dracula.
2011. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
47%
Az írásod első fele szomorú de amúgy tök jó fej lehetsz, én örültem volna ilyen apának.
2011. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 reptoid ***** válasza:
Csak Michaelnek a fejével vannak gondok, nem csodálom, hogy a gyerekei anyja ellene neveli a kis pulyákat. :D
2011. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Buona, nem bona, legalább ennyit tanulj már meg olaszul, mielőtt nekilátsz menőzni ._.
2011. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Michael feje biztos sokat koccant össze a kormánnyal, azért ilyen ütődött :D
2011. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!