Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öcsém barátnője lop! Mit...

Öcsém barátnője lop! Mit tudunk tenni?

Figyelt kérdés

Páromnak eltűnt egy 5ezrese. Pénteken nálam aludt, azóta nem nyitotta ki a pénztárcáját. Most beszélünk, és mondta, hogy volt benne 2 db 5ezres, és az egyik nincs meg. Azóta pedig ki se nyitotta, mert ma voltunk valahol ahol én fizettem, azóta ő semmire nem költött! Én már máskor is gyanakodtam, mert eltűnt egy fülbevalóm és egy övem is, kiderült, hogy túrkált a cuccaim közt is!


Most mit tegyünk? Ha anyáméknak szólok, tuti leordítják a fejem, hogy hogy mondhatok ilyet, meg hazudunk biztos, meg direkt kitaláltuk és gyanúsítjuk! Pedig tuti ő volt, párom nagyon vigyáz a pénzére! Hogy lehetne ezt kideríteni, és visszaszerezni a pénzt? Nekem nagyon sok értékes dolgom van itthon, lakatoljak le mindent vagy mi??


Egyébként amúgy is problémás a csaj nagyon, máskor tettem már fel itt kérdést miatta...


Köszönöm annak, aki tud segíteni!


2011. szept. 11. 18:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem jó ötlet!


Akkor kiderül, hogy nem a becsületesség híve. Hisz akkor megkérdezett volna mindenkit, hogy ki ejtette el!


Niki

2011. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Szia mi lett végül a csajjal? én jót szórakoztam a sztoritokon :)
2012. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Hát érdekes lett a sztori :)

A csajjal szakítottak január körül. Örültünk, hogy eltűnt, öcsém is szidta stb. Erre kb. 1 hónapja ismét megjelent a csaj...mintha mi se történt volna, idejött. Azóta is itt van, minden nap itt alszik, ugyanaz megy. Szétdobálja a szennyesét, anyu meg kimossa neki...fogyasztja a rezsit, eszik a kajánkból, mégse gondol bele, hogy máshol ezért elkérnek vagy 30ezer Ft-ot legalább. De neki eszébe se jut, hogy segítsen, el nem mosogatna maga után, nem teszi a szennyesbe a ruháját, délig alszik, egész nap pizsamába van szinte, meg kócosan, nagyon igénytelen. Na mindegy...a testvérét most csukták le előzetesbe, mert telefont loptak, a csajt is bevitték kihallgatni, de állítólag ő nem volt benne. Ki tudja...

2012. júl. 22. 22:16
 34/37 anonim ***** válasza:

Szia!


Én drukkolok, hogy az öcsédnek megjöjjön az esze. Ha másképp nem, majd csak tanul a maga kárán. Pl. ha majd külön laknak a barátnőjével, s látja, hogy a csaj nem igazán szereti a házimunkát.

Csak nehogy belekeverjék az öcsédet is valamilyen lopásba.


Pénz vagy valami tűnt el azóta tőletek?


Niki

2012. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
De miért tűrtök még mindig? :S Megmondanám tesódnak, vagy nem jön többé SOHA a lakásba a csaj, vagy ő is megy vele. Azt lehet kihasználni, aki hagyja magát.
2012. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
Nagyot mosolyogtam a történeteden de egyben le is borzadtam hogy hogy lehet ilyen valaki...Egyébként Happy End lett?
2012. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Szia, én csak most, jó 8 év múlva olvastam a kérdést, de nagyon érdekelne, hogy oldódott meg a helyzet.
2019. márc. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!