Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öcsém barátnője lop! Mit...

Öcsém barátnője lop! Mit tudunk tenni?

Figyelt kérdés

Páromnak eltűnt egy 5ezrese. Pénteken nálam aludt, azóta nem nyitotta ki a pénztárcáját. Most beszélünk, és mondta, hogy volt benne 2 db 5ezres, és az egyik nincs meg. Azóta pedig ki se nyitotta, mert ma voltunk valahol ahol én fizettem, azóta ő semmire nem költött! Én már máskor is gyanakodtam, mert eltűnt egy fülbevalóm és egy övem is, kiderült, hogy túrkált a cuccaim közt is!


Most mit tegyünk? Ha anyáméknak szólok, tuti leordítják a fejem, hogy hogy mondhatok ilyet, meg hazudunk biztos, meg direkt kitaláltuk és gyanúsítjuk! Pedig tuti ő volt, párom nagyon vigyáz a pénzére! Hogy lehetne ezt kideríteni, és visszaszerezni a pénzt? Nekem nagyon sok értékes dolgom van itthon, lakatoljak le mindent vagy mi??


Egyébként amúgy is problémás a csaj nagyon, máskor tettem már fel itt kérdést miatta...


Köszönöm annak, aki tud segíteni!


2011. szept. 11. 18:32
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom kulcsra zárni a szobám. :( Gondoltunk olyanra párommal, hogy óvszer csomagolás dugunk a csaj farmer zsebébe, aztán ha anyám megtalálja mosáskor, akkor majd néz egyet (ugyanis a csaj gyógyszert szed). Csak hát ki tudja még kikkel fekszik össze (intézetis egyébként, ott meg mindenki tudja mik mennek, tisztelet a kivételnek...). És akkor talán öcsém kidobná...de nem tudom...valami más kellene. De ezt nagyon nem akarom már annyiban hagyni!
2011. szept. 11. 19:16
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az óvszeres megoldás jó ötlet, csak az a baj, hogyha a csaj nem nagyon hülye, ki tudja magyarázni. Én is szedtem fogamzásgátlót, de előfordult, hogy néha ragaszkodtam az óvszerhez, ha más gyógyszert kellett mellészednem, mert féltem, hogy csökken a hatás... szóval sajnos akár ezt is mondhatja. Vagy tagadni fogja az egészet és mivel sajnos elég jól benyalta magát a családba, hinni fognak neki...
2011. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
87%
uhhh....én hatalmas pofont leverném...annak büdös tetves rib@ncnak.....
2011. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Én is legszívesebben ezt tenném. Adja mindenkinek a szerény ártatlan kislányt, sajnáltatja magát, hogy ő intézetis meg mindenre ez a kifogása (pl. hogy miért alszik itt kb. állandóan, kitalálta, hogy őt ott bent bántják, apámnak elkezdett múltkor sírni...érdekes, eddig nem bántották? röhej...). Aztán meg mindenki háta mögött röhög rajtunk meg totál kihasznál mindenkit. De én hiába mondok akármit is, mindig az van, hogy én irigy vagyok (persze majd pont ő rá, amikor párom elég jól keres és akármit megtehetnénk, ha akarnánk, sokkal jobb a kapcsolatom mint az övé öcsémmel, majd pont egy ilyenre leszek irigy...). Tényleg egy nagy pofon kéne neki, talán helyreállítaná. De az lenne a legjobb, ha öcsém kidobná...
2011. szept. 11. 19:59
 15/37 anonim ***** válasza:
92%
Na és öcséd miért ragaszkodik ehhez a nőhöz???? Élvezi ezt a helyzetet?
2011. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
92%

Én elég agresszív csaj vagyok legalábbis mondhatni.. én biztos megjegyezném legközelebb h "ügyesen kapkodtad a kezed,de ha még egyszer megpróbálod letöröm"

Biztos leesik neki ha tényleg lop.És mivel rájöttél nem hiszem hogy csinálni fogja.

2011. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
90%
Zár a szobád ajtajára, de sürgősen!!!!
2011. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Az tuti, hogy ha legközelebb ad rá okot, megmondom neki a magamét. Páromnak is megmondtam, hogy ha meglátom, hogy túrkál vagy valamin egyszer is rajta kapom, eltöröm a kezét. De tényleg. Én is elég agresszív vagyok, akárkinek nekimegyek ha kell. :D Most este már nem jött vissza, mert az intézetben kell lennie 1 hónapot próbahónapon (most töltötte a 18-at és utógondozóba ment), ha egyszer is eljön akkor kivágják. Kíváncsi leszek, hogy mi lesz belőle...de tuti, hogy ha alkalom adódik rá, hogy felhozzam a témát, nem ússza meg. Nem fogom annyiban hagyni ezt...ez már azért kicsit sok amit művel...
2011. szept. 11. 20:59
 19/37 A kérdező kommentje:
Várok még ötleteket! :)
2011. szept. 13. 11:26
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a lány lop egyelőre csak egy feltételezés, nem tény. Eszerint is kellene kezelni.


A kamerás, csalipénzes tettenérős módszer, vagy a sorozatszám felírós jó megoldás, a mindenféle megverős meg kotoneldugós meg nem.

Ugyanis ott már egy ártatlan embert bántasz feltételezés alapján - mi történik, ha a gyanú nem igazolódik be, pl a párod megtalálja az ötezresét máshol vagy kiderül, hogy a tudtod nélkül elmulatta?


Először nyerj bizonyosságot.

2011. szept. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!