Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt párom nem hagy békén....

Volt párom nem hagy békén. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt, az utóbbi időben eléggé eltávolodott tőlem, simán eltelt úgy egy hét hogy nem találkoztunk inkább elment a haverokkal bulizni de minden nap felhívott meg mondta hogy szeret. Nem vágtam/vágom a dolgot. Na mondom jólvan, ennek itt van vége, mondtam neki hogy az életbe többet fel ne hívjon, az ingyen beszélgetést a T-mobilnál meg nyugodtan meg lehet szüntetni. Persze 2 nap múlva felhívott és olyanokat mondott ha már nem vagyunk együtt akkor szexelhetnénk is. Tudom ezzel az volt a célja hogy visszaszerezzen. Mondtam neki hogy szó se lehet róla, menjen szexeljen mással, köztünk mindennek vége. Ennek már lassan két hete, persze 2-3 naponta mindig felhívott, nem akartam felvenni a telefont mert tudtam hogy ezzel jön hogy béküljünk ki. Egyszerüen nem bírja felfogni hogy már nem akarom ezt a kapsolatot. Nem tartja tiszteletben a döntésemet, ezt is mondtam neki, olyan rossz mert szépen átgondolva hoztam meg a döntést úgy hogy még iszonyatosan szeretem és rohadzótul hiányzik. De mikor elhatároztam hogy vége hirtelen egy nagy nyugodt állapot fogott el, olyan jó volt. De ez a nyugodtság már nincs. :( Nagyon nehéz megállnom hogy ne találkozzak vele, próbálom nem felvenni a telefont ha hív de mikor már 5 nem fogadott hívás van, akkor meg aggódom hogy valami baja van és ha hív felveszem. Persze semmi. :/ Ti voltatok már hasonló helyzetben hogy oldottátok meg? Köszi aki végigolvasta.

22/L


2011. szept. 11. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Beszéltél vele erről, hogy hanyagol és ez neked mennyire rossz? Kérted, hogy változtasson a hozzáállásán? Szerintem te ezt eléggé elhamarkodtad, adnod kellett volna egy esélyt, hogy megemberelje magát. Ha nincs változás, akkor természetesen lapát.
2011. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele persze elmondtam neki, de leszarta. Elég egy önző ember, ezt ő mindig is hangoztatta fölényesen. -.- Mondtam neki ha ez tovább így lesz akkor lapát. De nem vette komolyan, ő úgy van vele hogy nem tudunk úgyse meglenni egymás nélkül. Mondtam neki hogy azért ne ájuljon már el magától, nem ő a világ közepe, tudok én majd nélküle élni.
2011. szept. 11. 19:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lecseréltem a telefonszámom. Mondjuk az én exem elég kitartó volt, eljött hozzánk éjjel, bemászott a kerítésen és a kertben egy napozópárnán aludt. Mert a közelemben akart lenni. De aztán szép lassan lekopott. Iwiw-en néha küldött youtube-os linket, szerelmes zenés-videókat, töröltem magam iwiw-ről. Aztán néha kaptam emailt tőle, tiltólistára tettem email-en, így nem is látom, ha ír, automatikusan törlődik a levele, nem is tudok róla, hogy emailt ír. Tavaly karácsonykor volt már egy éve, hogy szakítottunk, akkor is felhívott (az egyik régi számomon, amit nem cseréltem le, hogy az egyik régi barátnőm el tudjon érni), persze karácsonykor felhívott, odaadtam apukámnak a telefont, hogy vegye fel, ne beszéljen csúnyán az ex-el, de ha engem kér a telefonhoz, mondja azt, hogy nem vagyok telefonközelben. Bevált. Tavaly karácsony óta (mikor ez a hívás történt) nem jelentkezett. :-) Hál'Isten.
2011. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor mindenképpen jól tetted, hogy kiadtad az útját. Nem is fog megváltozni, valószínűleg teljesen éretlen még egy komoly kapcsolathoz. Annyit tudok tanácsolni, hogy semmiképp ne vedd fel, ha hív, az sms-eit pedig töröld olvasatlanul. Facebookról töröld és tiltsd. Egyik barátnőm exe volt ilyen megszállott őrült, hogy egyszer annyiszor hívogatta, míg ne nem merült a csaj telefonja, volt vagy 200 nem fogadott hívása... az érzelmeid pedig szép lassan lecsengenek iránta, csak az a fontos, hogy az eszeddel mindig tudatosítsd, hogy ez a kapcsolat nem működhetett. És ne aggódj, nem lesz semmi baja, ha látja, hogy szarsz rá, fel fogja adni és nem keres többet. De legyél következetes, tényleg ne vedd fel neki többet, se most, se akkor, ha esetleg hónapok múlva próbálkozik!
2011. szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
"bemászott a kerítésen és a kertben egy napozópárnán aludt". Ezt megmosolygtam. :) Tényleg jó hülye vagyok, a telefonszámot is le tudnám cserélni, mondjuk az is elég macerás lenne megint mindenkinek megadni az őjat stb. De a nyugidtságom érdekében megéri. Sztem bemegyek a T-mobilhoz és lemondom az ingyenest, hátha akkor kapcsol. Csak nem tudom hogy én megtehetem e, mert ő kötötte a szerződést és ő fizet érte havonta 900 avgy 1000 ft-ot már nem is tudom.
2011. szept. 11. 19:37
 6/13 A kérdező kommentje:
őjat=újat
2011. szept. 11. 19:38
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezek csak erősítenek. :))
2011. szept. 11. 19:38
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Légy büszke magadra, hogy képes voltál ilyen nehéz döntést hozni, és egyáltalán belegondolni abba, hogy ha így megy tovább, az nem lesz nektek jó...

Egyértelműen mondd le az ingyenes beszélgetést! Az ilyen "apróságokkal" lehet a legjobban a másik tudtára adni, hogy nélküle nekünk jobb... aztán jöhet az iwiw/facebook-listáról kitörlés, mailcím-változtatás stb...

2011. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, voltam ilyen helyzetben, rémálom volt. Ráadásul szó szerint megutáltam a pasit, és mégsem tudtam lerázni. Aztán megkértem egy fiúismerősömet, hogy néhány napig kísérgessen, vegye fel a telefonomat, és a pasas így végre lekopott.
2011. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

:-) Így olvasva tényleg elég viccesen hangzik. De akkor egyáltalán nem volt az. Mert az ilyeneket természetesen mindíg totál részegen csinálta. Hangoskodott, felverte a szomszédokat (csak mi nem ébredtünk rá fel... -.-") És tele dobálta az egész utcát sörös fémdobozokkal, másnap azt kellett szedegetnem. :-/


A telefonszámcsere ha elég komplikált is, mindenképpen megéri. Email-tiltólista...stb. Én még költözni is akartam, de az sajnos nem jött össze, de végül is nem is kellett, mert nehezen, de végül vette a lapot a kedves ex. Feltűnt neki 1-2 év "zaklatás" után, hogy az élet nélküle is folyik tovább és az a filmbeillő nagy szerelem, ami "köztünk" volt, elmúlt és már teljesen egyoldalú a dolog. :-)

2011. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!