Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyereket vállalni önző, vagy...

Gyereket vállalni önző, vagy önzetlen dolog?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 18:03
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

"Maga az, amikor az ember vállalja a gyereket, önző dolog. Mert "neki kell egy gyerek", "legyen utód", "babázni szeretne", "vigye valaki tovább a nevét", stb. Szó nincs itt a gyerekről, hiszen ő még meg sem született. Ezek mind-mind önző indítékok."



pontosan.....

2011. szept. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Jó lett volna odaírni, hogy kinek van és kinek nincs gyereke.
2011. szept. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
46%
21:37, gyereket nem a nagyszülőknek szülünk és semmi joguk követelni. És persze lehet, hogy sok másban árt a gyereket nem akaró a világnak, de itt most csak a gyerektémáról van szó és abban nem.
2011. szept. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
40%
Nem, nem a nagyszülőknek szüli, de attól azok még szomorúak lehetnek, ha nem lesz nekik. Nem az a gond, ha valaki nem akar gyereket, mert az ő dolga, de ne is támadjon mást, amiért az akar.
2011. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Ja persze de fordítva lehet? Tudod milyen durván bántják azokat akik nem akarnak? Ismerek olyan blogolókat akik a gyerektelenségről írnak (nagy bűn...), és minden nap több gyűlölködő meg fenyegető levelet kapnak, hogy kirúgatják őket a munkájukból meg mit tudom én...
2011. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
45%
Hát én inkább fordítva látom hogy sokan azért nem mernek szülni mert félnek hogy kirúgják őket ha szülnek.
2011. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
45%
Ilyet még én se halottam, sőt mesélhetnék, hogy a 10 évig jópofa főnököm miket művelt, miután bejelentettem a terhességem.
2011. szept. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem hogy a munkáltató fenyegeti őket, hanem ezek a magánemberek. Aminek nem sok alapja van, de akkor is beteg dolog azon őrjöngeni ilyen szinten hogy valaki nem akar gyereket. Ha valaki gyereket akar és ezt kijelenti, akkor azért nem sokan mennek oda hozzá, hogy "mit képzeldsz de **** hogy ilyet akarsz". Az más dolog hogy így sok helyre nehezen veszik fel őket, de a társadalom akkor sem nézi le őket. De ha valaki gyereket nem akar, és ezt kijelenti, akkor mindjárt, selejtes, beteg, önző, karrierista, életet nem érdemlő, stb lesz. Meg az ilyen milyen álszentség már, ha valaki bevallja, hogy nem szereti a gyerekeket, akkor rögtön jön a sok háborgás, hogy " dehát az csak egy ártatlan gyerek, hogy lehet egy gyereket nem szeretni? Aki nem szereti őket az nem ember" A következő kérdésben meg ugyanazok a szülők beszélik meg, hogy mennyire utálják ők is a kölyköket, csak a sajátjuk imádják...
2011. szept. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Senki nem néz le, mert utálod a gyerekeket, maximum nem enged a gyereke közelébe.
2011. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!