Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még jövője a...

Szerintetek van még jövője a kapcsolatunknak? (rövid)

Figyelt kérdés
nem akarom az egész sztorit elmesélni, de az a lényeg, hogy 20 éves vagyok, 4 éve együtt vagyok a párommal, de valahogy úgy érzem, hogy nem szeret eléggé. szeret, de nem hiszem, hogy szerelmes, bár ő még azt mondja. én sem érzem azt a nagy szerelmet amit szeretnék, csak nagyon jó vele minden, és egy nagyon tiszteletreméltó ember. de valahogy néha többet kívánok. Olyan szerelmet ami tényleg olyan "felhők feletti" Értitek mire gondolok?
2011. aug. 10. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
HA így érzed akkor nem sok jövője van ennek a kapcsolatnak,hacsak nem elégedsz meg az unalmas hétköznapok,és megszokás érzésével.
2011. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
értjük,kicsit újíthatnátok pár dologban..hátha ez javít vmit a dolgon:)
2011. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen fiatalon hosszú kapcsolatom 6 évig tartott és 19 éves koromban szakítottam vele, mert már nem törődött velem, de állítása szerint nagyon szeretett. Elhagytam, amiért 3 évig nagyon szenvedtem, de ma már boldog vagyok, hogy megtettem, mert tudtam, hogy sosem lesz jobb. Így is lett, és sokkal jobb az életem nélküle. 24L
2011. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát, ezt csak Te tudod eldönteni.

Maradsz-e a biztos kapcsolatodban, vagy megpróbálod megkeresni a "felhők feletti" szerelmet.

Mindkettőnek vannak előnyei is, hátrányai is.

A nagy szerelem néha nagy csalódást okoz.

Ha nem vagy szerelmes igazán, csalódni sem tudsz akkorát.

Viszont egy lángoló nagy szerelem olyan élmény, amivel a langyos kis kapcsolat nem versenyezhet.

Rajtad múlik, hogy mit választasz!

2011. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2%
vagy csak hisztis vagy sose lessz örökké felhök feleti szerelem-_- szuka
2011. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
kösszönöm mindenkinek. utolsó, te mi alapján szukázol?
2011. aug. 10. 14:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Mivel még fiatal vagy ezért ha már most ezt így érzed akkor nem sok jövője lehet a kapcsolatoknak. De vigyázz mert a szerelem nem tart örökké egy idő után át alakul szeretetté és ha ez így van nálatok akkor ne kockáztass inkább ilyenkor pl. kérd meg a párodat hogy menjetek el randizni mint az elején mintha most ismerkednétek meg ez segíthet hogy újra egymásra hangolódjatok!!
2011. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
egyébként az a baj, hogy még olyan fiatalnak érzem magam. még szeretnék annyi mindent csinálni, pl külföldre utazni sulin keresztül, és ezt is akadályozza az ha van egy komoly párkapcsolatom. szeretnék még nagyon szerelmes lenni, még akkor is ha fájni fog... utána a "végére" maradni egy valakivel. csak nem úgy érzem, hogy 15 évesen kellett volna megtalálni azt, akivel leakarom élni az életemet. mert a mostani párom olyan akivel teljes mértékben eltudom képzelni, hogy együtt öregszünk meg. csak még szeretnék előtte szerelmes lenni és utána szeretni.
2011. aug. 10. 14:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, én csak a magam példáját tudom mondani.

Én is úgy voltam, mint Te, langyos semmilyen kapcsolatban.

Aztán jött valaki, akibe halálosan beleszerettem.

Aki volt már szerelmes, az tudja, hogy milyen ez.

Olyan szerelmes voltam, hogy a világot meg tudtam volna váltani. Úgy kivirultam, megszépültem, megtáltosodtam, hogy csak csoda.

Vége lett!

Hát, úgy szenvedtem, olyan mélységesen, mint amennyire előtte szerettem. Majdnem belehaltam.

Ezek a nagy érzelmek szinte mindig együtt járnak.

Ha nagyon szeretsz, akkor nagyon nagy a kockázat, hogy őrült módon tud fájni, ha vége lesz.

De mégsem bánom, hogy így történt, mert az óta a szerelem óta tudom, hogy milyen igazán SZERETNI valakit.

De, mondom, rajtad áll, hogy mit választasz.

2011. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

4-5-6 év után a legtöbb kapcsolat valamilyen szinten kihűl. Nem a rossz értelemben. Egyszerűen véget ér a rózsaszín felhő érzés, bizonyos szempontból csökken az intenzitása. És valami más lép a helyébe, valami sokkal jobb. Ahogy te írod, "csak nagyon jó vele minden".


Van, aki ezt elfogadja, van aki félreismeri, és ezért lelép. Te még fiatal vagy, ha újra lángolni akarsz, az érthető. Hogy vele vagy mással, az a te döntésed. A fiatal korban létrejövő kapcsolatoknak ez az átka sajnos.


Mi is átéltük ezt, de már túl vagyunk rajta.


Ennyiből nem lehet megítélni a helyzetet, én csak arra akartam rávilágítani, hogy egy ilyen "lecsillapodás" minden kapcsolatban megtörténik, és könnyű félreismerni.


26/F

2011. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!