Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha helyettem kellene dönteni...

Ha helyettem kellene dönteni hogy döntenél?

Figyelt kérdés

Megfordult a fejünkben hogy költözünk,az uticél Magyarország.Szerbiában élünk a párom 32 én 28 éves vagyok,mindkettönknek egyszerü diplomája van.

Ami ide köt a család,a férjem és az én szüleim is közel laknak nagyon szoros a kapcsolatunk,a másik dolog hogy saját kertesházunk van egy kis faluban,hitelünk nincs.

Ami az mellet szól hogy menjünk.Mindig arra vágytam hogy egy olyan helyen éljek ahol az anyanyelvemen beszélhetek(nem beszélek szerbül de ez egy hosszú story),szerintem találnánk mindketten munkát(kicsit utánnanéztünk)a kislányunk is talán nagyobb esélyekkel indulna az életbe.

Te hogy döntenél,szabadon lehet kritikát irni,a bunkózást azért mellőzzük,köszönöm.


2011. szept. 13. 13:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hány éves a kislányod?

Ti mivel foglalkoztok?

Ez azért sok mindent befolyásol...

2011. szept. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A kislányunk 1,5éves,több gyereket nem tervezünk.

Az én szakmám cukrász,értek is hozzá,a párom háztartási kisgépeket szerel 12éve.

Hasonló képesitéssel akik átmentek mind találtak munkát,férjem volt munkatársa is átment már.

2011. szept. 13. 14:13
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen szakmával biztosan fogtok találni munkát.

Itt túl sok a diplomás autómosó.


Ha ez az álmotok és mindketten szeretnétek akkor gyertek. Ajánlom Szegedet és Pécset. Északra ne menjetek mert szar.

2011. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%
Én a helyedben mindenképp egy harmadik utas elképzelést vinnék véghez, innen mindenki menekül Nyugatra, aki még fiatal és még nem gyepesedett be. Ne ide gyertek:S
2011. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyébként szakmunkás végzettséggel lasszóval kapnának utánatok pl. Németországban, volt egyetemi csoporttársaim is kétkezi munkából ott germanisztika-tanár szakos végzettséggel és nagyon jól keresnek.
2011. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Jó szakmátok van dolgozni akartok, nem segélyből élni, és nem utolsó sorban fiatalok vagytok.

Te magad írtad, hogy át látsz a padlásról. Nem kell Pestig jönni ott van Szeged vagy a hozzátok közel eső területek.

Szinte hetente haza tudtok ugrani a szüleitekhez.

Nekem volt 5 évig egy Erdélyi asszisztensem, egy csoda szorgalmas, megbízható angolul kitűnően beszélő lány.

Itt össze jött egy szomszéd falubeli Székely fiúval és hazatelepültek, ott most egyre jobban élnek. Pedig mehettek volna Svájcba is, de így döntöttek és boldogok. Sajnos Ő nem tudta volna így megoldani mint te,mert 800km messze van. Olyan lett nekünk mint a lányom. Ha találkozni akarunk az bizony évente egy max. két alkalom.

Nektek ez csak egy ugrás és szinte még bringával is haza tudtok ugrani:))

Sok sikert.

2011. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Gyertek, szeretettel vár titeket a hazátok :)
2011. szept. 14. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!