Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatban élők, mennyire...

Távkapcsolatban élők, mennyire erősek az érzéseitek a másik iránt ha már hetek óta nem találkoztatok?

Figyelt kérdés

arra lennék kíváncsi, h mit éreztek, amikor rá gondoltok? van h azt érzitek, egész jól megy most az életem, pedig nincs is itt, akkor lehet h nem is szeretem őt eléggé, mert nélküle is boldogulok? Nekem nagyon sokszor hiányzik a barátom, de meg kellett szoknom h nincs itt fizikailag hetekig és nyilván így is halad előre az életem. Ez azt jelenti h nem szeretem? Hogyan vonhatnám be jobban a jelenlegi életembe? Szoktunk skypolni, meg smsezni. köszönöm

20L


2011. szept. 14. 19:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na most én is hasonló helyzetbe csöppentem.) éve vagyunk együtt a párommal és van egy elsős kislányunk is.Sajnos albérletben élünk és a páromnak adódott németorsági munka,amit a jobb közös jövőnk érdekében be kellett vállalnunk.(szeretnénk saját lakást stb)Mi nagyon megszenvedjük egymás hiányát,de a kapcsolatunknak adott egy bizonyos +-t alig várjuk,hogy hallhassuk egymás hangját,interneten irkálunk egymásnak stb.Eddig is imádtuk egymást...de most döbbentünk csak rá,hogy mennyire. :)Én nagyon lelkis vagyok,tudom ,hogy értünk teszi ezt,és mellette állok mindenben,de őszintén szólva elég nehezen viselem ezt a helyzetet.annyira hiányzik,hogy hihetetlen.Ma délelőtt is rámtört a sirás a telefonba,pedig jövő pénteken már láthatom.Alig várom :)A kérdésedre pedig hogy válaszoljak,szerintem nem kell kételkedni a saját érzelmeidben.Valószinű,hogy te erősebb vagy,jobban tudod kezelni ezt a helyzetet.Irigyellek is ezért ;)
2011. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*9 éve vagyunk együtt
2011. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi 2,5 évig éltük külön egy ösztöndíj miatt, előtte együtt voltunk már 2 évig. Évi max 2 találkozás ünnepekkor. Kemény volt. (26-28 éves korunk közt volt ez.) Azóta is együtt vagyunk. Ha valami összeköt, együtt maradtok. Vagy semmi nem változik, vagy változtok annyit, hogy nincs közös téma, más felé ment a személyiségetek, akkor utána szétmentek. Mi együtt vagyunk és szeretjük egymást. 29F
2011. szept. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!