Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy elengedjenek?

Mit csináljak, hogy elengedjenek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy barátnőm a születésnapját fogja tartani péntek este 10-től, és szeretnék elmenni, de biztos vagyok benne, hogy a szüleim nem engednek el... Mondhatnám azt, hogy valaki másnál alszom, bár ahhoz találnom kéne valakit, akinél aludhatok, vagy megkérdezhetem a szüleimet, és akkor biztos nemet könyvelhetek el, de megtartanám a bizalmukat, és LEHET, hogy máskor elengednének. (16/L)
2011. szept. 14. 21:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

ja azt én úgy gondoltam, hogy azt mondom, h ott alszom egy barátnőmnél, és valóban ott is aludnék, csak elmennénk erre a szülinapra...

de akkor azt hiszem megkérdezem... végülis hozzászoktam a 'nem' válaszhoz, úgyhogy vesztenivalóm nincs.

Köszönöm szépen a segítséget! :)

2011. szept. 14. 22:41
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

jaaaa értem... Megjátszhatod aztis végülis, ha képes vagy hazudni;) de jobb ha beszélsz velük.

De hé, ezt a hozzáállást felejtsd el h hozzászoktál már a nem-hez... Képzelem h milyen rossz lehet de fel a fejjel és emlékezz mit mondtam. Nézz ki felelősségtudatos, komoly lánynak, aztán majd a buliban lehet tombolni, azt már úgysem látják:D

Megint 2.voltam de szolj ha kell még tanács segítek :) és írd le feltétlen h mit reagáltak:D

2011. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem lehet... -.- Nem tudom, mikor leszek végre szabad... :/ De azért köszönöm a segítséget! :) *-*
2011. szept. 16. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!