Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így normális, vagy ez már...

Ez így normális, vagy ez már inkább eltávolodás?

Figyelt kérdés

Elkezdődött a fősuli, és a barátomnak is.

A barátom igen elfoglalt, mert suli, munka edzés. Én is sokat vagyok az iskolában.

A barátom nem is érzem, hogy annyira nagyon hiányozna..lehet azért mert elfoglalt vagyok..nem nagyon tudom.

Ugyanakkor meg mostanában sokat álmodom vele.

Beszélni is csak napi 1 órát tudunk.


2011. szept. 16. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
szerintem eltávolodás.
2011. szept. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális így! Nézd akik együtt élnek sem gondolnak a nap minden percében egymásra, elfoglalják a napi teendők, nem foroghat az agyunk állandóan a szerelmünk körül! Vele álmodsz, ezt szerintem azt jelenti, hogy hiányzik neked. Nyugodj meg, biztosra veszem, h. szereted a barátod:))

37/N

2011. szept. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy szeret :)

És az is biztos, hogy nagyon hiányzom neki hiszen elég sokszor felhív mióta ilyen elfoglaltak vagyunk.

Csak furcsa ez mert ilyen még nem volt

2011. szept. 16. 09:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Számomra normális. Meg is zakkannék, ha folyamatosan őt látnám, vele beszélnék. hiányozni erősen nem hiányzik, mert tudom, hogy eljön a pillanat, amikor visszakapom.


Azonban ismerek olyan embert akinek ez eltávolodást jelent. Aki attól zakkan meg ha nincs mellette a párja.

2011. szept. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék olyan lány lenni aki nem tud létezni a barátja nélkül.

Igazából csak hétvégén vagyunk együtt egyenlőre még távkapcsolatban.

Ha kibírjuk ezt az évet utána összeköltözünk ha minden feltétel adott lesz.

2011. szept. 16. 09:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 17éves!

Az ő barátja is egyetemre jár, ez a második éve. 3éve vannak együtt! A nyarat ami időt tudtak együtt töltöttek, voltak együtt nyaralni és sokat találkoztak. Most, h. elkezdődött a suli nagyon ritkán tudnak együtt lenni. A fiú igyekszik őt elkísérni a suliba, mert később vannak az órái. Esténkét is max. csak fél-egy órát vannak együtt, hétvégén többet taliznak. Ettől függetlenül szeretik egymást. 37/n

2011. szept. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!