Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha szoktam használni a...

Baj ha szoktam használni a hangomat?

Figyelt kérdés
pl. Ha már a kicsi a kádban a nagy még nem jött fürödni akkor kiáltok neki és nem kimegyek szólni. Elég sokat hallani a számat, nem csendes tipus vagyok. Sokan meg azt hiszik veszekszem a párommal vagy a manóimra kiabálok. Pedig csak nekik kiáltok és nem rájuk kiáltok. Gáz? Vegyek vissza? De nem lehet két gyerekkel csendbe lenni, a játék is hangos, meg ha neveli őket az ember sokszor az is. Csak már unom a szomszéd sunyi megjegyzését hogy hallotta este 7körül a hangom. Veszekedtünk? Nem. Csak fürdetés idő volt! Magyarázkodom mindig. 3 hónapja lakunk itt, és néha télleg nagy szám van. Változnom kell? 30\nő
2011. szept. 16. 20:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, de miért az költözzön tanyára, aki kultúrált és cserébe ugyanezt várja a szomszédaitól? Miért nem a nagyhangú, üvöltözve kommunikáló, modortalan emberek költöznek inkább a pusztába? Vagy nektek ez direkt élvezet, ha valakit bosszanthattok, ha nem tudnak miattatok a saját lakásukban pihenni? Nektek ennyi örömötök van az életben?
2011. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Mielőtt egymás torkának meg az enyémnek ugranának páran megkérdeztem a falszomszédaimat. Ők NEM IS SZOKTÁK HALLANI! NE VICCELJEK MÁR! Volt a válasz. A panaszos szomszéd a folyosó másik sarkán él. Ezért nem értettem! És állította zárt ajtón át hallott! Vagy az ablakunk volt nyitva, vagy nem engem hallott...ennyit arról milyen sudri bunkó vagyok! Am. meg ha nem mondják hogy zavar honnan kéne tudnom? Szal szerintem nem engem hallott mert falszomszédaim NEM HALLJÁK!
2011. szept. 18. 19:47
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a szomszédaimat zavarni, de a kérdező nem azt mondta, hogy állandóan üvöltözik, hanem hogy alapjában nagyobb hangon él mint más. Nem öli a családját, csak hangosabban kommunikál. Laktam panelban, igy tudom hogy ez mit jelent. Aki nem tudja ezt elviselni, az költözzön tanyára. Ott nem zavarják a szomszédok.

Most kertes házban élek, két kis gyerekkel a szomszédomban. Sokszor én szivesen pihennék, de a két gyerek természeténél fogva sikitozva ugrál a medencében. Akkor most ők is bunkó, elviselhetetlen emberek? Tudomásul kell venni, hogy tényleg csak a tanyán nem hallod a szomszédok zajait.

2011. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!