Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik jelenleg nem dolgoznak....

Akik jelenleg nem dolgoznak. Mivel toltitek el a napot?

Figyelt kérdés

Bocsánat az ékezetekért.

Nekem néha olyan unalmasan telik a nap..


2011. szept. 17. 15:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok...

Az tényleg nagyon uncsi lehet, ha 5 perc alatt végzel a komplett várossal. Nem gondoltatok még arra, hogy elköltöztök egy nagyobb városba? Én 2 hete jöttem Pestre, már vagy 50 helyre beadtam az önéletrajzom, és nemcsak neten. Megyek az utcán, nézem a kirakatokat, és ahol munkatársat keresnek, beviszem mindenhova. El se hinné az ember, hogy hány ilyen van. Én nyíregyházi vagyok, és ott semmit nem találtam másfél év alatt, úgyhogy muszáj volt már meglépni ezt a Pest dolgot.

2011. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudunk elköltözni,mert páromnak itt van 2 munkahelye, nem tudja itt hagyni.

Nehéz,pedig én szívesen elköltöznék...

2011. szept. 17. 19:21
 13/14 anonim ***** válasza:
.
2011. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is szívesen mennék Pestre, csak annyim sincs, amiből albérletet tudnék fizetni, pedig kezdésnek akármelyik papírboltba vagy könyvesboltba vagy nem tudom hova, is mennék. Most közmunkán vagyok, és elég depressziós leszek attól, hogy nem ezért végeztem főiskolát. Ott fenn - én úgy gondolom -, hogy a könyvesbolti melő mellett, mégis csak fent lennék, ami azért nagy előrelépés a mi faluszerű városkánk helyett. És ott azért találnék is szakmámbavágó munkát. Itt az összes olyanfajta cég családi vállalkozás, más ember nem kell nekik.
2011. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!