Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a férfi tényleg ennyire...

Ez a férfi tényleg ennyire hüly€ vagy csak engem kezel úgy mint egy gyereket?

Figyelt kérdés

volt barátomról van szó aki 41 (nincs családja, gyereke) éves és egyszerűen vagy tényleg van valami baja vagy engem kezel kislánynak. nem igazán működtek a dolgok, próbáltam neki elmondani h nem vagyok boldog így meg nem megy ez így nekem, erre csak mosolyog teli szájjal és néz rám, se szó se beszéd. semmire nem mond semmit. egyszerűen nem fogja fel hogy szakítani akarok vele, csak mosolyog és néz. mintha nem is érdekelné az egész. azt hiszi hogy viccelek, nem vesz komolyan úgy érzem csak egy hisztis kislánynak tekint. szerintetek?

23 vagyok és 15 hónapig vegetáltunk együtt.


2011. szept. 17. 16:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

16:22 vagyok

Nekem nem vette el az önbizalmamat, csak csodálkoztam hogy pont egy hülyét fogtam ki, tök gyerekes volt 41 éves létére, mellesleg engem tartott gyerekesnek:)


Annyit még: első randin azt mondta h 28 akkor és közben kiderült h 38 :D

2011. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
akkor úgy látszik elég sok 40 körüli infantilis férfi szaladgál
2011. szept. 17. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!