Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Etikus dolog lenne a párom...

Etikus dolog lenne a párom hűségét letesztelni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy kamuprofillal felregisztrálnék egy közösségi oldalra, és írnék neki, és puhatolóznék, hogy 'van-e barátnője'. Egyébként nem utal semmi arra, hogy hűtlen lenne, szinte minden szabadidőnek együtt töltjük, kulcsom van a lakásához, gyakran elkísérem munkába. Csak egy előző kapcsolatom eléggé tönkretett, és nem tudok 100 %-ig bízni. Vagy inkább próbáljak meg bízni benne? Egyébként fél éve vagyunk együtt, közös jövőtök tervezek/ tervezünk, én 20/L ő 25/F.
2011. szept. 17. 19:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Ne csináld!
2011. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ja, és azt nem írtam, hogy utána viszont szörnyű lelkiismeret-furdalásom lenne, ha kiderülne, hogy hűséges. Ha meg nem, még rosszabb...
2011. szept. 17. 19:03
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
ezt ne csináld, inkább beszélgess a pároddal!
2011. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
Nem!
2011. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Az a helyzet hogy magadban sem bízol,ezért nem tudsz benne se megbízni...
2011. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem se csináld, hogyha hűtlen akkor annak vannak/lesznek olyan jelei, amihez nem kell ilyen alantas módszerhez folyamodj.


Ha meg esetleg rájön hogy ezt csináltad, akkor annyi Nektek, ezt remélem tudod.

2011. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
53%
Ha még el sem kezdtél próbálni bízni benne az aztán szép kapcsolat. Vsináld csak, aztán lebuksz, ő elhagy (ha van esze) és te meg mantrázhatod tovább, hogy milyen igazad volt, minden pasi szemét. :)
2011. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%

Van egy nagyon jó barátnőm. Gyerekkorunk óta ismerjük egymást. Ő csinált ilyet a barátjával.

Szépen megszervezett dolog volt. Egy csajt ráuszított a pasira, de a pasi hűséges volt. Eddig minden szép. Viszont elmondta vagy kiderült (nem tudom pontosan), hogy a barátnője áll a háttérben és szakítottak. Pont azért mert ezt nem így kell csinálni. Inkább beszélgessetek... de ne csináld ezt. Gyerekes és hülyeség.

2011. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%

Az, hogy az előző kapcsolatodat megszívtad, az a te problémád és a te hibád (mert te választottál rosszul). Miért mást büntetnél?

Ha az én párom ilyet tenne, úgy rúgnám ki, hogy a lába sem érné a földet.

2011. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
52%
"A szeretet nem ismer nyomozást!"
2011. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!